Praėjusią dieną per radiją klausiausi diskusijos apie tai, kad vaikai per daug laiko praleidžia prie išmaniųjų įrenginių, todėl baigia pamiršti knygas ir jeigu norime, kad jie daugiau laiko praleistų darydami vertingus dalykus, turime jiems rodyti savo pavyzdį. Galiu didžiuodamasi pasakyti, kad mano vaikai, paklausus, ką mama labiausiai mėgsta veikti, neabejotinai patvirtintų, kad jų mama labiau už viską mėgsta skaityti.

Mano vaikai tikrai su malonumu įbeda nosis į ekranus, bet taip pat pastrikinėdami vakarais iš savo gausios lentynos renkasi knygas vakaro pasakai. Jiems ir man smagu kas vakarą išsirinkti vis kitą knygą, kartais paimti istoriją sekančias knygas, o kartais tokias, kurios padeda sužinoti ką nors naujo.

Būtent tokia yra mūsų naujoji knyga Kas slepiasi miške ir sniege„, išleista leidyklos Nieko rimto„. Ji ne tik smagi, maloni liesti ir atrasti, bet ir kupina enciklopedinių žinių, kurios pateikiamos vaikams itin patrauklia forma.

Knygoje rasite langelius, kuriuose patraukus už auselės“ surasite gyvūnus, kurie labai sumaniai pasislėpę savo gyvenamojoje aplinkoje. Šalia rasite ir įvairių faktų apie šių gyvūnų (lapių, chameleonų, apuokų ir kitų) įdomų gyvenimą, apie tai, kaip jie moka pasipuošti nauju kailiuku pakitus metų laikui, įsimylėjus ar išsigandus, kaip jiems svarbu prisitaikyti, kad išgyventų pavojingame pasaulyje.

Knyga labai universali ir gali patikti nuo pačių mažiausiųjų, galbūt net metinukų, kuriuos vylios slankiojančios detalės, iki šiek tiek ūgtelėjusių vaikų, kurie mokysis apie dar nesutiktus gyvūnus ir jų gyvenimo įpročius.

Knyga neapkrauta informacija, bet suteikianti žinių, spalvinga ir patraukli, todėl tikrai džiaugiamės, kad ji atsirado mūsų knygų lentynoje!

Smalsiosios Lieknos Bitės