img_20171207_151546Tikriausiai, mano dukrytė nėra išimtis – ją kaip ir daugelį kitų vaikų tiesiog žavi balionai. Todėl net nedvejojau, kad antrajam gimtadieniui jie bus vienas svarbiausių akcentų. Kaip ji džiaugėsi, kai visai prieš šventę grįžome su dviem didžiulėmis puokštėmis tobulai suderintų balionų.

Manau, kad dvimetei būtent balionai tą dieną buvo viena didžiausių staigmenų. Pati jų kompozicijų nekūriau, o visą darbą patikėjau „Pooh Balionai“. Ir labai džiaugiuosi savo sprendimu. Violeta, šių balionų kompozicijų kūrėja, net tik labai kruopščiai suderino, kokios spalvos mums labiausiai tiktų – pasiteiravo šventės tematikos, dekoracijų spalvų. Ji atsiuntė kelis balionų kompozicijų variantus. Aš, tiesa, iškart rinkausi tokį mergaitišką, šviesų ir labai prie dukrytės aprangos tinkantį koloritą.

dsc08036

Šio prekinio ženklo kūrėja – jauna mamytė, auginantis vos 1,3 metų Domuką. Ji, pamačiusi, kiek nuoširdžios laimės ir šypsenų vaikams sukelia jos balionų kompozicijos, visa galva pasinėrė į šią malonią veiklą. Kaip sako dar visai nedidelio berniuko mama, „nepaprastas jausmas, kai pamatai, kiek nuoširdžios laimės vaikui suteikia pats paprasčiausias balionas“. Ji pastoviai stengiasi didinti „Pooh Balionai“ asortimentą, ieško, kokių įdomesnių balionų pasiūlyti mažylių šventėms.

img_20171209_213932Man labai patiko, kad Violeta pasiūlo ne tik spalvotų balionų kompozicijas, bet ir pagal gimtadienio ar kitos šventės temą, vaiko pomėgius pasiūlo labai įspūdingų personažų. Ji mums papasakojo, kad šiuo metų populiariausia peliukas Mikis, poniai, vienaragiai ir tokia kaip mūsų – miško tema. Mes rinkomės tarp lapės ir kiškio balionų – abu atrodė tiesiog nuostabiai (nors laimėjo mielas lapiukas)!

 

Beje, teisybė sakoma, kad mamos per vaikus pildo ir savo svajones. Pamačiusi auksinį dvejetą net šokinėjau iš laimės – jis toks tobulas! Net nedvejoju, kad už dvejų metų, kai švęsiu savo trisdešimtmetį, būtinai užsisakysiu tokius skaičių balionus. Jie labai stilingi, elegantiški ir šventei suteikia puošnumo.dsc08007

Jei ir jūs ruošiatės šventei ir norite nustebinti savo vaikus bei papuošti jų gimtadienį, krikštynas, darželio išleistuves ir pan., nedvejodami parašykite „Pooh Balionai“ – sulauksite puikių patarimų bei kartu sukursite pačią gražiausių ir tikrai kokybiškų (mūsų balionai po savaitės visai neišsileido ir nepakeitė savo išvaizdos) balionų kompoziciją.

Smagiais atradimais pasidalinančios,

Lieknos Bitės