Mūsų ištikimiausi skaitytojai žino, kad šiuo metu Bičių šventės seka viena po kitos. Visai neseniai, pūsdami milžiniškus burbulus, atšventėme sūnaus gimtadienį, jau visai tuoj pat pradėjome ruoštis ir kitoms vasaros šventėms.

Mūsų šventės (gimtadieniai, jubiliejai, krikštynos ir kitos progos), kaip taisyklė, švenčiamos labai jaukiai, nedideliame šeimos ir artimiausių draugų rate. Tačiau visiškai nereiškia, kad jos yra paprastos. Kas mane pažįsta žino, kad kiekviena šventė būna apgalvota iki smulkmenų, ruošdamasi joms kruopščiai ruošiu namų darbus idėjų ieškodama internete, mažose parduotuvėlėse tykodama tinkamų audinių stalui, detalių ir akcentų. Mano švenčių stalas būtinai turi būti padabintas kvapniomis vasaros gėlėmis ir uogomis kvepiančiais pyragais (apie vieną tokią šventę jau labai greitai jums papasakosime).

Tačiau šiais metais, peržiūrėjusi tuzinus švenčių idėjų visame pasaulyje, buvau tiesiog apsėsta minties mūsų šeimai labai svarbią šventę papuošti įspūdingomis sodo lemputėmis. Viso pasaulio švenčių dekoratoriai nuo jų tiesiog šėlsta ir jomis puošia tiek nedidelius draugų susibūrimus sode, tiek prabangiausias vestuvių puotas, kai lemputėmis išdabina didžiulius plotus ar visą virtinę medžių. Galbūt, kažkas kitas šią idėją taip ir paliktų gražiuose paveikslėliuose, bet aš buvau tikra, kad ir mano nedidelėje šventėje, kai artimieji susirinks vakarienei, taip padabintas sodas atrodytų nuostabiai.Mano idėją įgyvendinti padėjo Adam Decolight, kurie yra tikri šio puošimo būdo ekspertai. Išklausę mano idėjas, jie ne tik man pritarė, bet dar ir pasiūlė daugiau puikių sprendimų. Nors šį kartą girliandas nuomojomės, tačiau keletą nusprendėme ir įsigyti, nes jos mūsų terasoje taip pritapo lyg čia buvusios šimtą metų.

Mano šventės vizijai Adam Decolight ekspertai visų pirma rekomendavo didelių lempučių klasikines girliandas. Jos itin tinkamos laukui (nebijo drėgmės ir kitų lauko sąlygų), o ir puikiai atrodo puošiant palapines, terasas, sieneles ar net medžius.

Lemputės tarpusavyje jungiasi į tokį ilgį, kokio jums reikia (mums nemažai terasai puošti reikėjo apie 40 metrų). Kad jas pajungtumėte, jums tereikės vieno elektros lizdo, nes girliandų segmentai jungiasi vienas į kitą. Girliandą mes apvijome apie palapinės sieneles ir dar nutiesėme link terasos ranktūrio, kad jaukiai atrodytų ne tik palapinės viduje, bet ir stebintiems ją iš nuo šalies.

Beje, jos ne tik labai dekoratyvios, bet ir puikiai atlieka apšvietimo funkciją. Kadangi jaukūs pokalbiai tęsėsi iki gilios nakties, mes buvome apsupti jaukios šviesos ir tuo pačiu gamtos jausmo.Nors pati nebuvau apie tai pagalvojusi, Adam Deolight labai rekomendavo stalą puošti medvilninėmis LED Ledų girliandomis. Aš išsirinkau airiškos kavos derinį su pasteliniais šviesų kamuoliukais ir buvau nustebinta tuo, kaip jie papuošė stalą. Patarimas: būtinai šalia jų statykite skaidraus stiklo vazą su gėlėmis, mat vaizdas kai šviesos kamuoliai atsispindi vandenyje ir žaižaruoja – tiesiog užburiantis. Beje lemputėms nereikia elektros lizdo, tad labai patogu naudoti bet kur, kur jums reikia, o kadangi yra LED, energijos naudoja itin mažai, nors šviečia tikrai ryškiai.

Tokioje papuoštoje terasoje labai malonu sėdėti net ir šventėms pasibaigus, kai šiltais vasaros vakarais tiesiog norisi įsitaisius jaukiame sodo kampe pailsėti nuo miesto triukšmo, stebint susiliejantį gamtos ir šviesų paveikslą.

O dar daugiau dekoravimo idėjų galite peržiūrėti www.sventinesgirliandos.lt