Yra vienas dalykas, kurį mano berniukai vienodai mėgsta nuo pat savo pirmųjų metukų (o gal net anksčiau) iki pat dabar, ir ši aistra, atrodo, dar net nežada blėsti. Tai muilo burbulai. Tiesą sakant, turbūt nepažįstu nei vieno vaiko, kuriam jie nepatiktų. Vos orai atšyla, namie išsirikiuoja begalės muilo burbulų buteliukų, juk juos norisi ir pasiimti kartu važiuojant į parką, ir nuvežti lauktuvių lankant draugus.

Pamenu, dar ruošdamasi pirmajam sūnaus gimtadieniui žinojau, kad burbulų tema bus kaip tik. Be jų neapsiėjome ir rengdami krikštynas (juk nuotraukos burbulų fone – tobulos). Tačiau šiemet mano dičkis, kuris darželyje prisiklauso įvairiausių vaikų įspūdžių iš jų gimtadienių, nusprendė, kad jo gimtadienio vakarėliui būtinai reikia ko nors ypatingo. Mes ir patys užsidegėme idėja gimtadienio proga suorganizuoti kokią atrakciją, juk kai šventė turi kokį cinkelį, ilgam lieka artimųjų ir draugų, o svarbiausia – šventės kaltininko atmintyje. Nenorėjome nieko labai įpareigojančio laiko prasme (juk mažieji šventės dalyviai skirtingu metu miega pietų miegelio), o tuo pačiu norėjome kažko, kuo užsiimti vaikai galėtų kartu su tėvais, nes dauguma svečių dar nėra labai savarankiški, o ir tėveliai ištroškę linksmybių.

Tad labai norime papasakoti jums tai, ką radome mes! Tai milžiniški muilo burbulai – Vėjų gaudymas. Mus visais, su muilo burbulais susijusiais, klausimais labai maloniai pakonsultavo Gerda, kuri netgi gali atvažiuoti į jūsų šventę ir surengti valandos trukmės pasirodymą – muilo burbulų pamoką. O jei norite, gali jums pasiūlyti muilo burbulų įrangos su instrukcija kaip ja naudotis. Šį variantą pasirinkome ir mes.

Savo šventei mes išsirinkome vėjo gaudyklę – voratinklį, kuria išgausite visą armiją muilo burbulų. Beje, buvome labai nustebinti, kad gaudykle savarankiškai naudotis labai greit išmoko ir mūsų 3-4 m. vaikai, kuriems tai buvo toks smagus užsiėmimas, kad kur buvę, kur nebuvę, vis bėgdavo leisti burbulų. Tik patariame didesniam būriui vaikui pasirinkti bent porą gaudyklių, nes jau labai sunku sulaukti savo eilės, žiūrint į taip lengvai kuriamą grožį! Kalbant apie dalinimąsi, trepsinčių laukiant savo eilės būryje rikiavosi ir tėvai, kuriems pirmiems norėjosi išsiaiškinti, kaip šios gaudyklės veikia ir ištobulinti savo muilo burbulų leidimo techniką. Kartu su burbulais įsigijome ir burbulų skysčio, kurio ir jums patariame įsigyti daugiau, nes mūsų vaikai net ir po šventės vis prašo pakartoti šią pramogą.

Beje, Gerda minėjo, kad tokia pramoga tampa vis populiaresnė ir suaugusiųjų šventėms, tad ir mes su vyru nusprendėme, kad mūsų švenčių metu vaikai galės surengti svečiams muilo burbulų pasirodymą, prie kurio, neabejojame, prisijungs ir suaugę.

Jei ir jūs dairotės linksmybių savo šventei, labai rekomenduojame užsuktį į www.vejugaudymas.lt svetainę.