img_20180118_134821_resized_20180118_015028481Jau ne kartą pasakojau, kad gruodžio mėnuo man ypatingas ne tik dėl gausybės žiemiškų šeimos švenčių, tačiau ir dėl to, jog būtent šio mėnesio pradžioje gimė mano dukrytė. Šį gruodį jai suėjo dveji metai, o aš jos šventei pradėjau ruoštis iš anksto ir kiekvieną detalę apgalvojau iki menkiausių smulkmenų (privalumai mamos, kuri dar negrįžo iš motinystės atostogų).

Kita Bitė, vasarą rengusi ne vieną didelę šventę (pradedant gimtadieniais, baigiant krikštynomis) man iškart patarė pasidairyti jos pamėgtame šventinių dekoracijų puspaltyje www.bobodeko.lt. Apie tai, kad čia bene didžiausias tiek dekoracijų, tiek vienkartinių indų, tiek dovanų pakavimo reikmenų pasirinkimas, man pasakojo ir mūsų puslapio draugas „Mopsikas“ (jie kasdien veda vaikų gimtadienius, tad tikrai mato, kokios šventės atrodo pačios gražiausios).

img_20180118_134908_resized_20180118_015027572

Sugalvojusi, kad gimtadienio tema bus miško gyvūnėlių puota, ilgai svarsčiau, kokie indai, staltiesė, šiaudeliai, puodeliai, užkandžių ir keksiukų formelės labiausiai tiktų. „Bobodeko“ labai palengvino mano darbą, nes jų puslapyje itin patogiai visa produkcija ne tik sužymėta pagal temas, tačiau ir pagal spalvas. Čia tiek daug nuostabių temų, kad net tiems tėveliams, kurie neturi konkrečios idėjos, čia bus puikus įkvėpimo šaltinis. Manajai temai labiausiai tiko gamtos motyvai ir atspalviai, todėl rinkausi rudos, geltonos ir žalios spalvų gimtadienio atributiką.dsc07797Tiesa pasakius, likau sužavėta ne tik didele įvairove, tačiau ir kainomis. Nesu jų ekspertė, bet kiek teko lankytis specialiose dekoracijų parduotuvėse, tai kainos mane kartais išgąsdindavo, o „Bobodeko“ atrodo tikrai įkandamos (aišku, priklauso, kokio dydžio jūsų organizuojama šventė ir kiek bei kokių dekoracijų jai prireiks).

Šventės metu ne iš vieno svečio sulaukiau komplimentų, dsc07801kad viskas labai gražiai suderinta, atrodo, lyg tikrų dekoratorių padirbėta. Būsiu atvira, viską pasiruošus ir apgalvojus iš anksto, tereikėjo vos penkių minučių, kad viską sudėliotume ant stalo. Beje, labai džiaugiuosi, kad rinkomės būtent vienkartinius indus (lėkštes, puodelius), nes su jais viskas labai paprasta ir greita, o vaikų šventėje atrodo ryškiai bei linksmai.

Beje, jei jums trūksta įkvėpimo, kokią temą ar stilių pasirinkti vaiko gimtadieniui ar krikštynoms, būtinai, prieš dairantis konkrečių dekoracijų, pasižvalgykite po „Bobodeko“ tinklaraštį, kurį rasite tame pačiame puslapyje. Ten pamatysite labai daug puikių idėjų, kurias jau įgyvendino šios parduotuvėlės klientai. Man taip pat smagu buvo paklaidžioti po gražias kitų šeimų švenčių akimirkas ir pasisemti įkvėpimo savajai.

Taigi, apibendrindama savo mintį, nuo ko geriausia pradėti organizuoti vaiko šventę, dsc07816patarsiu jums gerai apgalvoti temą ir pagrindines spalvas. Tai bus atramos taškas, nuo kurio galėsite pradėti dėlioti visas kitas detales. Kaip ir minėjau, jei patiems į galvą nešauna puikių minčių ar vaikai nesufleruoja, kas jiems patiktų, idėjų semkitės iš tikrų šios srities profesionalų. 🙂

 

Pačių gražiausių švenčių su šeima ir draugais linkinčios,

Lieknos Bitės