Mielos moterys, ar jau sugalvojote, kuo nustebinsite savo antrąją pusę?SPORTUOJANTIEMS. Tie vyrai – tikrai kitokios būtybės. Štai aš, visada sportuoti pradedu nuo Naujųjų, o mano vyras tik sugalvojo ir štai jau kuris laikas aktyviai miklina raumenukus. Ta proga šiais metais Kalėdų Senelio užsiprašė visokios papildų amunicijos sportuojantiems, tačiau mane jų sudėtis kartais gerokai gąsdina, tad po Kalėdų egle atsiras tai, kuo pasitikiu – Viridian maisto papildai sportuojantiems „Sports Multi” iš www.biovaistine.lt, jų sudėtyje gausu įvairiausių vitaminų stabiliai nervų sistemai palaikyti (o tai labai svarbu turint ir du mažučius vaikus) ir neleisti atsirasti nuovargiui, taip pat yra įvairiausių mineralų, kurių lengva netekti aktyviai sportuojant.img_20171210_145408

PRAKTIŠKA IR MIELA. Mes kasmet stengiamės, kad dovanos būtų ne tik jaukios, mielos, tačiau ir po švenčių pasidedamos ne į stalčių, o praktiškai naudojamos. Aš pati su virbalais sugebėčiau „sukurti“ nebent kelis mazgus (na, neduotas man šis gabumas), todėl kreipiausi į darbštuolę Kristiną, prekinio ženklo Ristina kūrėja. Jai nėra neįveikiamų mezginių ir ji mielai išpildys kiekvieno idėjas bei svajones. Taip gimė ir žiemiškais motyvais dekoruotas šalikas-movas mano vyrui. Minkštutis, švelnus, itin kruopščiai pagamintas, unikalus ir su ta šiluma, kuria spinduliuoja rankų darbo gaminiai. Nuoširdžiai ir jums rekomenduojame šią kūrėją! Daugiau jaukių, Kristinos rankų darbo dovanų idėjų rasite ČIA.dsc08420ROMANTIŠKA. Vyrui, kuris viską ir taip turi patiks kažkas jaukaus, romantiško ir mielo. Būtent tokios yra dekoratyvinės interjero pagalvėlės iš www.lipdukai.eu. Įkvėpimo naujais metais nuversti kalnus suteiks „Svajok, tikėk, daryk“ pagalvėlė. Na, o su užrašu „Gera grįžti namo“ – primins, kokie judviem svarbūs yra namai ir jų jaukumas.

dsc08531

STILINGA DOVANA. Juk mums, moterims, taip patinka, kai vyrai būna pasitempę ir pasipuošę. Taigi, tegul kalėdinė dovana būna tokia, kuri jam leis tai padaryti. Nors peteliškių galima rasti pačių įvairiausių (nuo spalvų iki modelių), tačiau mes šiais metais išbandėme „AliExpress“ ir ne tik vyrams, tačiau ir seneliams parsiuntėme stilingas peteliškes. 10 balų kokybei ir kainai (kainavo vos kelis eurus). Dabar lauksime vyrijos įvertinimo dėl išrinktų modelių. KAINA: nuo 2 iki 20 eurų.

dsc08539

SALDŽIOMS AKIMIRKOMS. Šventės skirtos tam, kad lepintis, tad jei jūsų vyras smaližius, palepinkite jį skaniomis dovanomis. Tam idealiai tinka gurmaniški „Delux“ saldumynai iš „Lidl“: uogos baltajame ar juodajame šokolade, saldainių rinkiniai ar kokybiškos kavos pupelės.dsc08555LINKSMA DOVANA. Jaukioms šeimos tradicijoms kurti galite padovanoti mielą kalėdinį megztinį, kuriuo vyras tuoj pat galės pasipuošti. Tokie megztiniai šiuo metu labai madingi ir šventėms suteikia dar daugiau puikios nuotaikos.

DOVANA, KURI TARNAUS NE VIENERIUS METUS. Kiekvieno vyro viduje tūno mažas berniukas, kuris nori būti palepintas. Padovanokite jam didelę Kalėdinę kojinę, kurioje jūsų brangusis kasdien ras mielų šventinių smulkmenų. Toks mielas prisiminimas tarnaus tikrai ne vienas šventes ir bus įvertintas vyro. Šias kojines užsakėme pas mūsų jau pamėgtą Ristina.

img_20171218_141304_resized_20171218_0222437961

TIEMS, KAM GERIAUSIAS SALDUMYNAS – MĖSYTĖ. Pažįstame ne vieną vyrą, kurie tiesiog dievina vytintus ir rūkytus mėsos gaminius. O kada gali būti geresnis metas pasilepinti, jei ne Kalėdos? Juk valgomos dovanos – itin vertinamos (ypač praktiškų vyrų akimis). Mes tokių skanėstų radome „Kitchen Me“ asortimente. P.S. Dažniausiai tokie produktai yra ilgesnio galiojimo, tad nesibaiminkite, kad jūsų antrajai pusei viską teks suvalgyti per kelias dienas.