img_20171206_122015Prisipažinsiu, esu iš tų mamų, kurioms labai svetimos animacinių herojų ir barbių vaikų gimtadienio temos. Tikėtina, kad taip yra tik dėl to, kad mano pačios mergaitei prieš kelias dienas suėjo vos dveji metai. Ji dar nesidomi animaciniais filmukais, tad ir žavisi kitais dalykais: balionais, gyvūnais, gamta. Apjungusi visus šiuos dalykus, nusprendžiau, kad šių metų gimtadienio tema bus miško gyvūnėlių puota. Beje, pastebėjau, kad miško, gamtos, gyvūnų motyvai vis populiaresni, ne viename tinklaraštyje mačiau, kad mamos taip pat organizuoja gimtadienius šia tema.dsc07916Ruoštis šventei pradėjau dar prieš kelis mėnesius, mėgstu viską susiplanuoti iš anksto. Pradėjau nuo dekoracijų. Jau žinojau, kad noriu kažko išskirtinio, subtilaus, todėl iškart kreipiausi į „Hippoart“. Su šia darbštuole kūrėja susipažinome jau seniau, kai ji mums padovanojo kūdikio 12-os mėnesių lipdukus, kurie mums labai patiko. Šį kartą papasakojau, kad organizuojame miško gyvūnėlių puotą ir norėčiau kuo natūralesnių, žemės spalvų dekoracijų su gyvūnais, grybukais ir pan. Ji mane iškart suprato ir viską perėmė į savo rankas.

Gavusi siuntinį, prisipažinsiu, likau tiesiog sužavėta. Pirmiausia – dekoracijos itin kokybiškos, jokių kreivumų, netikslumų ar kažko, prie ko galėtum prikibti. Viskas tarpusavyje kruopščiai suderinta: nuo vardo girliandos iki puodelių su mano dukrytės vardu. Beje, puodelius panaudojome ne tik gerti natūralioms  morkų bei apelsinų sultims ar vandeniui, tačiau ir sudėti vaisių asorti (vaikams taip daug patogiau valgyti nei nuo iešmelių). Daugiausiai komplimentų, aišku, sulaukė miško gyvūnėlių smeigtukai: nuo gražuolės lapės iki smagių ežiukų. Jie keliavo ant įvairiausių vaikams ir suaugusiems skirdsc07796tų užkandžių.

Nors kruopščių dekoracijų gamyba, tokių kaip „Hippoart“, man yra neįveikiamas dalykas, nes tiesiog nesugebu taip tiksliai, gražiai visko iškarpyti, suklijuoti, tačiau kitomis dekoracijomis iš miško rūpinausi kartu su mama. Močiutė labai norėjo prisidėti prie mažylės šventės, tad kartu keliavome į mišką rinkti kankorėžių ir ieškoti samanų. Tiesa, tam ruošėmės iš anksto, nes drėgnas samanas reikėjo išdžiovinti, kad galėtume priklijuoti ant kartono. Šių, samaninų, dekoracijų gaminimui mums prireikė kartono, tualetinio popieriaus, karštų klijų, siūlų ir įvairiausių džiovintų detalių (apelsino, cinamono lazdelių, graikiškų riešutų ir t.t.). Kilimėliams, ant kurių dėjome vaišių padėklus (naudojome medinius), tereikėjo samanas suklijuoti ant kartono. Taip jas buvo ne tik labai patogu transportuoti į gimtadienio vietą, tačiau  išvengėme ir žemių pribyrėjimo. Kitas dekoracijas, kurios buvo apskritimo formos samanų rutuliai, formavome sušlapinus tualetinį popierių, apvyniojus jį samanomis ir sutvirtinus su siūlais. Šiuos kamuoliukus dėjome į baltus vazonus.

Stalui dekoruoti ir skrandžiui pamaloninti pasirinkome ir valgomą dekoraciją – mažyčius baravykiukus iš „Grybuliai“. Jie ne tik puikiai išpildė dvimetės gimtadienio temą ir papuošė stalą, tačiau ir mus sužavėjo savo skoniu – minkštučiai, subtilaus gvazdikėlių bei medaus kvapo (dėl to labai tinka ir Kalėdų vaišėms). O kaip gražiai įpakuotus juos gavome! Jų gamintoja mums papasakojo, kad paslaptis, kaip iškepti šiuos skanėstus, atėjo dar iš jos mamos. Daugelį metų vaikystės prisiminimai glostydavo širdį, nes juose išliko stipriausias mamos atsiminimas, o šeimoje atsiradus anūkėliui ji nusprendė vėl atgaivinti biskvitinių grybukų kepimo tradiciją. dsc07922Manau, kad bendras stalo vaizdas buvo labai pasisekęs, iš svečių išgirdome ne vieną komplimentą, o ir patys džiaugėmės, kad viskas taip, kaip norėjome – natūralu, elegantiška, tačiau patrauklu bei įdomu vaikams.

Jei ir jūs ieškote savo šventei stilingų ir kokybiškų dekoracijų, jūsų norus išpildys „Hippoart“, spauskite ČIA.