JAUKIEMS PRISIMINIMAMS. Mūsų artimieji, o ypač tėvai, labai vertina jaukias dovanas. Būtent dėl to nusprendėme nesukti galvų, ką mamoms paslėpti po eglute. Ten keliaus jų anūkų fotoknygos, kurias labai greitai ir lengvai susikūrėme www.zoombook.lt. Šiuo metu ten dar ir siaučia tikra nuolaidų pūga – kai kurioms prekėms taikoma net 70 proc. nuolaida, o mūsų pasirinktoms fotoknygoms – 35 proc.

img_20171208_114054VAIRUOJANČIAI MAMAI. Ieškote originalios, išskirtinės ir niekur nematytos dovanos mamai, kuri vairuoja automobilį? Norime jums papasakoti apie „Murdeko“ naujieną – automobilių kvapukus. Kas tai? Tai stilingi, ryškūs, rankų darbo kvapukai, kurie ne tik skleis malonų kvapą, tačiau ir papuoš jūsų automobilį. Mūsų nuomone, toks grožis turėtų pakerėti daugelį moterų, visai nesižavinčių plastmasiniais kvapukais, kurie atrodo labai niūriai, o ir jų kvapas dažnu atveju būna labai nenatūralus. Į šiuos molinius kvapukus užteks karts nuo karto įlašinti mėgstamų eterinių aliejų (o juk tai daug naudingiau mūsų sveikatai). Lieknos Bitės šiais kvapukais jau papuošė savo mašiniukus, labai rekomenduojame ir jums – jei ne sau, tai dovanoms.ELEGANTIŠKI PAPUOŠALAI. Mūsų mamos – vertinančios kokybę, estetiką ir subtilumą. Jos mėgsta ne tik gražius, tačiau ir kažkuo sveikesnius, žmogaus organizmui naudingesnius daiktus ar kosmetiką. Joms išrinkti tikrai geras dovanas – nėra lengva užduotis, tačiau prieš šias Kalėdas ją labai lengvai įveikėme. Iškart kreipėmės į vasarą atrastą prekinį ženklą „Amber Verum“. Šis prekinis ženklas siūlo Lietuvoje pagamintus, itin kokybiškus, elegantiškus, tačiau kartu ir šiuolaikiškus papuošalus iš Baltijos gintaro. RANKŲ DARBO INDAI. Šiais metais atradome itin stilingus ir elegantiškus, rankų darbo DiDeco indus. Kiekvienas savitas ir iki galo išdirbtas. Tokia dovana tikrai pradžiugins kiekvieną mamą, kuriai svarbu kurti namų jaukumą, o ant stalo matyti ne tik maistą,o elegantiškai ir patraukliai patiektus patiekalus. Mūsų nuomone, tai labai šilta, elegantiška ir vertinga dovana.brita-1-of-1-2-560x420DIDINTI SUVARTOJAMO VANDENS KIEKĮ. Mūsų išbandyta Brita taip pat tiks dovanai mamai, kad ji kasdien suvartotų pakankamai vandens. Ši gertuvė patogiai papildoma bei plaunama, o taip pat švariai ir saugiai užsidaro užveriamu dangteliu, niekada neišsilaisto rankinėje, kurioje pilna reikalingų bei svarbių dalykėlių. Beje, galiu nebijodama bet kur įsipilti vandens, nes gertuvėje yra vieta specialiam filtrui, kuris kiekvieno gurkšnio metu filtruoja vandenį.OLYMPUS DIGITAL CAMERASTILINGAS KREPŠYS NAMAMS. Iš virvės pagamintos rankų darbo interjero detalės mums atrodo labai stilingos, subtilios, idealiai tinkančios pagražinti ir mylimų mamų namus. Būtent tokiais esame ir pačios papuošusios savo namus, juos mums pagamino  prekinio ženklo „Rope deco“ kūrėja.dsc08446MIELA PAGALVĖLĖ. www.lipdukai.eu puslapyje radome labai mielas pagalvėles, idealiai tinkančias jaukiai dovanai.  Jos ypatingos tuo, kad dekoruotos smagiais, motyvuojančiais ar tiesiog širdį sušildančiais užrašais. Pasirinkimas – labai didelis. Daug įvairiausių spalvų ir užrašų. Taigi, savąjį namų interjero akcentą ras kiekvienas, o ir dovanoms nesunku išrinkti kažką tinkančio būtent tam žmogui. Manome, kad kiekvienai mamai patiks toks išskirtinis namų interjero akcentas.

GROŽIO RITUALAMS. Mano sūnus neretai pasidžiaugia, kad jo močiutės – geriausios. Jos linksmos, žaismingos, jaunatviškos, o svarbiausia – labai moteriškos ir gražios. Aš tuo didžiuojuosi kartu su sūnumi, tačiau kartu ir pasirūpinu grožio priemonėmis, kurios moterišką žavesį leidžia išlaikyti dar ilgiau, na, dėl visa pikto. www.biovaistine.lt radome idealią priemonę „Eye Contour Gel“  šviesinantį, drėkinantį paakių gelį, kuris skirtas būtent tokioms moterims – skubančioms nesibaigiančiuose darbuose ir tuo pačiu norinčioms kuo ilgiau išlaikyti natūralų ir jaunatvišką grožį. Nepamirškime ypatingų dovanų savo mamoms!