Atrodo, kad iki švenčių dar labai daug laiko, tačiau tiesa ta, kad nespėsime pastebėti, kai į duris pasibels Adventas. Jei ir jūsų šeimose yra vaikų, tikriausiai jau sukate galvą, koks galėtų būti mažiesiems skirtas kalendorius. Mes šiais metais visiškai ramios, nes jau turime „Super Garden“ šaltyje džiovintų skanėstų kalendorius. Kuo jis ypatingas ir kuo skiriasi nuo įprastų kalendorių?

Tai SVEIKAS PASIRINKIMAS ir skanėstų rinkinys, kuris subalansuotas ne tik vaikams, tačiau ir visiems, kas nori būti sveiki bei liekni. Pasižvalgius prekybos centrų lentynose, mane paima liūdesys – vien kalendoriai, kuriuos galima pavadinti paprasčiau – „cukraus bombomis“. Šiuo klausimu esu griežta ir manau, kad nėra tikslo vaikui kasdien visą mėnesį kimšti saldumynus.

Šventes švęsti galima ir išlaikant savo įprastą gyvenimo būdą. Pavyzdžiui, pernai viena Bičių tokį kalendorių padovanojo ne tik savo vaikams, bet ir vyrui, kuris kaip tik pradėjo sveikiau gyventi, derinti mitybą, sportuoti, tad tai buvo kaip simboliškas jo palaikymas. Ir jam labai patiko! Jam tai buvo kasdienis sveikas UŽKANDIS, kurį labai patogu neštis į darbą ar įsimesti į automobilį ir sukrimsti po treniruotės.supergarden-kalendoriusKiekviename „Super Garden“ kalendoriaus skyrelyje slepiasi po vis kitą liofilizuotų (šaltyje džiovintų) skanėstų indelį. Tai ir uogos, ir vaisiai, ir net daržovių granulės, kurios laukimo laikotarpiu padės kiekvieną rytą pradėti skirtingai bei labai skaniai. Skubu priminti, kad taip paruoštos (liofilizuotos) gėrybės išlaiko didžiąją dalį vertingųjų maistinių medžiagų. Taip pat yra labai skanios – mūsų vaikams tai vienas mėgstamiausių užkandžių. Beje, indeliai visai nemaži, tad tokio kalendoriaus dovanomis galėsime džiautis VISA ŠEIMA.

Pernai pastebėjau ir dar vieną šio kalendoriaus privalumą – EDUKACINĮ. Jis puikiai tinka vaikų supažindinimui su vaisiais ir uogomis. Juk kasdien, atvėręs naują langelį, vaikas ras vis kitą sveikuolišką skanėstą. Ananasai, braškės, avietės, žemuogės, mėlynės, spanguolės, bruknės, vyšnios, raudonieji ir juodieji serbentai, agrastai, gervuogės, obuoliai, mangai, šeivamedžio uogos, morkų bei burokėlių granulės, žirniai, kukurūzai, dumplainiai, šilauogės, bananai, šaltalankiai… Čia visko tiek daug. Man į šį lavinamąjį procesą labai patinka „pajungti“ visas uosles: apžiūrim, tyrinėjam, tuomet uostome, ir pagaliau ragaujame.

Pernai, kai kelioms draugėms papasakojau apie šį kalendorių, sulaukiau jų atsakymo, kad išties įdomus daiktas, tačiau kaina gana didelė – 45 eurai. Tiesa, greitai jų nuomone pakeičiau. Nagi, paskaičiuokime, gudrieji kurmiai. Kalendoriuje yra 24 langeliai kiekvienai Advento dienai. Taigi vieno visaverčio, tikrai labai sveiko ir vitaminais papildyto užkandžio, kurio užteks visai šeimai, vertė 1,80 euro. Manau, kad tai tikrai nėra didelė suma, o ir daiktas itin PRAKTIŠAS. Juk užkandžiams vis tiek kasdien kažką pirktumėme.

Beje, mano mama, kuri didelė sveikos gyvensenos gerbėjas, nusprendė, kad toks užkandžių rinkinys idealiai tinka šaltajam sezonui, juk daugelyje, jame esančių, uogų ir vaisių labai daug VITAMINO C. Kasdienis Advento kalendoriaus atvertimas bus ne tik smagi pramoga visai šeimai, tačiau ir garantuos, kad suvartojame reikiamą kiekį vitamino C, kuris itin reikalingas, kad mūsų imunitetas būtų stiprus ir atsilaikytų prieš visus virusus.

Taigi, jei dar nesugalvojote, kaip Advento laikotarpiu nustebinti savo mažylius, mes jums labai nuoširdžiai rekomenduojame šį sveiką, skanų ir tikrai naudingą pasirinkimą.

Lieknos Bitės