24251921_1702258169844303_1906768673_nAntrajam dukros gimtadieniui ruošiausi tikrai kruopščiai. Šiuo metu turiu pakankamai laisvo laiko, todėl nusprendžiau, kad galiu pasistengti dėl mažylės šventės. Vienas iš svarbių akcentų, apie kurį pagalvojau pirmiausia – jos apranga.

dsc08351Draugus pakvietėme pasipuošti miško gyvūnėlių tematika (tokia buvo gimtadienio idėja), todėl nusprendžiau, kad ir mažylės įvaizdyje noriu suderinti du dalykus: šią temą ir puošnumą, šventiškumą. Jau seniai buvau nusižiūrėjusi išskirtinius „Do’L designs&boutique“ kostiumėlius. Jie unikalūs ir mažai kur matyti, itin stilingi ir atspindintys kiekvienos šventės dvasią ar vaiko pomėgius. Mačiau pačių įvairiausių: nuo saulės, katinėlių, balionų, fėjų, undinėlių iki pagal mylimą lėlę pasiūtų kostiumėlių. Beje, visai neseniai „Do’L designs&boutique“ parodė ir visai kitokių derinukų – juodų kostiumėlių su moderniais auksiniais arba baltais užrašais. Tikras rokenrolas ir puikus pasirinkimas tėveliams, kurie pavargo nuo mergaitiškos rožinės.

Mes laikėmės gimtadienio tematikos ir pasirinkome vieną mėgstamiausių Barboros personažų – kiškutį. Kartu su šio prekinio ženklo kūrėja trumpai aptarėme spalvas, dydžius ir viską perleidau į jos rankas. Manau, kad labai didelis kūrėjos privalumas, kai ji užsakovo neužverčia milijonų klausimų ir patikslinimų. Tai rodo, kad ji pasitiki savimi ir puikiai išmano tai, ką daro.img_20171212_100104_resized_20171212_100122925Likus kelioms dienoms iki šventės ir gavus siuntinuką, trumpam netekau amo – glaustinukės (kiškutės aplikacija), tiulio sijonėlio su šilkiniu kaspinėliu ir mielų ausyčių-galvajuostės rinkinys atrodė tiesiog tobulai. Pirma – viskas tobulai suderinta ir iki menkiausių smulkmenų apgalvota. Antra – itin kokybiška. Trečia – būtent taip, kaip aš ir įsivaizdavau. „Do’L designs&boutique“ pasirūpino net tuo, kad kostiumėlius atkeliautų itin šventiškoje, gražioje pakuotėje, kuri, manau, puikiai tinka ir dovanai, jei nuspręstumėte tokią priešgimtadieninę staigmeną padaryti jums brangiam vaikui. Dar kartelį labai dėkojame šiai auksarankei mamai, kad prisidėjo prie mūsų šventės puikios nuotaikos ir jos tematikos išpildymo ir drąsiai ją rekomenduojame jums.
img_20171212_095910
Linkinčios pačių gražiausių gimtadienių,

Lieknos Bitės