Ne visos atostogos būna lyg iš svajonės, tad man šį kartą nutiko būtent taip. Didžiąją jų dalį teko nudirbti namų darbus, kurie iš paskos vilkosi ištisus metus, o ir oras visai nedžiugino, tad mažai progų turėjome tiesiog pasėdėjimui kieme su vaikais ar pramogoms mieste. Su šeima nutarėme, kad pasibaigus reikalams, privalome visi kartu nuveikti ką nors tikrai smagaus, tad net ir nepaliekant miesto, radome puikių pramogų. Prie mūsų prisijungė ir kita Bičių šeimyna, kurie taip nusprendė tik pradėti savo suplanuotas atostogas. Dalinamės savo vertinimu ir fotoreportažu.

Pramoga: Dinozaurų parkas „Dino.lt“ prekybcentryje Ozas.

Kam rekomenduotume: šeimoms su vaikais. Tinka tiek mažesniems, pavyzdžiui, vaikams nuo dviejų metų, kurie ras nemažai jiems tinkamų ir gana saugių (aišku, su tėvų priežiūra) pramogų – batutą, traukinuką, vandens lovą primenančią atrakciją, tiek didesniems, ikimokyklinukams ar pradinokams, kurie galės šokinėti ant gana sudėtingo batutų komplekso ar bėgioti oro burbule ant vandens. Poilsio akimirkomis vaikus pradžiugs piešimas ant veidukų, filmukų pramogomis.

Ar galima užkąsti: pramogų parke galima nusipirkti ledų ir gaiviųjų gėrimų, o mamos ir tėčiams – kavos.

Kiek laiko užtruksite: nusipirkus bilietą, parke galima praleisti neribotą laiką (matėme čia švenčiant ir gimtadienius), tačiau mums atrodo optimalu čia praleisti kelias valandas.

Ar tinkama atvykti su kūdikiais: jei norėsite atvykti su kūdikiu, tikrai rasite ir atokesnių kampelių jam nuraminti ar pamigdyti, nes parko teritorija didelė, triukšmo lygis nebuvo didelis. Pervystymui ar pamaitinimui skirtų zonų ir tualetų čia nerasite, bet jomis galėsite pasinaudoti šalia esančiame prekybcentryje.

Papildomi pastebėjimai: nepamirškite planuodami pramogas pasitikrinti orų prognozės!

Mažųjų bandytojų vertinimas: Ugnius (5m.): „Buvo nerealu, ar galėsime ateiti į dinozaurų gimtadienį? Man labiausiai patiko lipimo užduotys batute ir piešimas ant veidukų!”

Gabrielius (3 m.): „Man labiausiai patiko dinozauras-paukštis ir vandens lova“.

Meda ir Barbora (2,5 m.) „Mums labai patiko traukinukas ir čiuožti.“