Juokauju, kad mane darosi vis sunkiau nustebinti, jei kalbame apie vaikų žaislus. Namuose jų turime labai daug, tačiau tikrai ne visi sužavi mano trimetę. Būna, kad su vienu ar kitu daiktu ji kelias dienas pažaidžia, o vėliau visai nesidomi. Tokius žaislus dažniausiai atidedu jos mažajai sesutei ar padovanoju kitiems vaikams. Tiesa, vieno tipo žaislams ji tikrai neabejinga – įvairiems minkštiems gyvūnams, kuriuos vadina „draugužiais“. Taigi, visai nenustebau, kad artėjant jos trečiajam gimtadieniui, ji užsiprašė „lapės balerinos“. Manote, išsigandau, išgirdusi tokį norą? Visai ne! Jau kuris laikas, kaip buvau nusižiūrėjusi nuostabius rankų darbo „The Story“ žaisliukus.

Pradėsiu nuo to, kad tai ne šiaip žaisliukai, o vaikų draugai su charakteriu, pomėgiais ir asmenybe. Kiekvienas iš jų – išskirtinis, sukurtas konkrečiam vaikui ir pasiūtas su didele meile. Šiuo metu po „The Story“ ženklu pasislėpusi jauna kūrėja siuva briedžiukus ir lapes. Kiekvienas jų – su savo pasu (vardu). Tiesa, mano dukrytė greitai perkrikštijo savąją laputaitę ir įdėjo jai Fontanos vardą.

 

Mano dukrytė svajojo, kad jos lapė būtų balerina. Mažoji nuo rugsėjo lanko baleto pamokėles, tad jai viskas, kas susiję su baletu, itin aktualu ir svarbu. Išvydusi, kad gimtadieniui gavo svajonių lapę su mielu tiulio sijonėliu (visai tokiu, kaip ir jos šokių sijonėlis), ji labai apsidžiaugė ir iki šiol (gimtadienis buvo prieš savaitę) jos nepaleidžia iš rankų. O laputaitė ne iš  mažųjų – apie metro dydžio („The Story“ siuva 100 cm, 80 cm ir 60 cm gyvūnėlius), tačiau dukrytė visur nori kartu su ja keliauti – į lovą saldaus miego, į darželį, kad parodytų draugams, į svečius ar net baleto pamokas. Sakė, kad Fontanai reikia dar patobulinti savo balerinos įgūdžius.

dfKita Bitė nusprendė, kad „The Story“ draugas-briedžiukas – tai nuostabi kalėdinė dovana jos berniukams. Jis toks kalėdiškas, jaukus, mielas ir tikras Kalėdų senelio draugas. Paėmusi jį į rankas, pirmiausia pagalvojau, kad seniai mačiau taip kokybiškai, kruopščiai pasiūtą žaislą su tiek daug išskirtinių detalių. Briedžiukas turi ne tik baltų plaukų kupetą, yra pasipuošęs  dailiu megztuku, tačiau jam po kaklu net parišta peteliškė. Labai stilingo vyruko stilius!

Jei ieškosite išskirtinės, originalios dovanos, mes labai rekomenduojame užsukti į „The Story“ puslapį ir savo mažyliui išrinkti naują draugą – laputaitę ar briedžiuką. Beje, aš manau, kad tokios dovanos idealiai tinka patiems mažiausiems, pavyzdžiui, kūdikiams. Juk taip baisu, kad dovana neatitiks pagal tokio mažylio raidos etapą arba jis kažką panašaus jau turės (toks pavojus ypač didelis, kai dovanos iš didžiųjų prekybos centrų), o čia garantuotai išskirtinis žaislas, pasiūtas galvojant apie būsimą jo savininką.

Jaukių dovanų idėjomis besidalinančios,

Lieknos Bitės