fb_img_1473060720871

Sveikos, mūsų naujos rubrikos Mamų Laboratorija skaitytojos!

Tikriausiai ne viena mama sutiks, kad planuoti vaikų šventes ne tik didelis džiaugsmas, bet ir tam tikras vargas. Gerai, jei turite tam pašaukimą, o jei ne? Šiandien jums papasakosime apie mūsų draugą „Mopsiką“. Po mielo šunelio logotipu slepiasi kolektyvas, kuris gali suorganizuoti gimtadienį ar krikštynas, jie siūlo daug fantastiškai smagių personažų, kurie gali valandai ar kelioms atvykti į šventę ir vaikams pravesti programą, arba tiesiog gali atvažiuoti į namus, darbą ar kur tik pageidausite, įteikti gėlių ir pasveikinti šventės kaltininką.

Susipažinkite artimiau su „Mopsiko“ komanda. Tai trys šaunuoliai: Izabelė, Mintautas ir Spalis. Izabelė jau penkerius metus dirba vaikų gimtadienių organizavimo bei vedimo srityje ir nors darbo dienas leidžia biure, jos didžiausia aistra bei pašaukimas – džiuginti vaikus bei nors šiek tiek prisidėti prie gražiausių švenčių kūrimo. Po ilgų metų dirbant kitiems, ji beprotiškai panoro sukurti kažką savo.

received_1291286410883903

Mintautas – skardžiabalsis dainorėlis, kuris prajuokins net didžiausią pesimistą. Mintautui mikrofonas – geriausias draugas, o nelabai draugiška publika – tik dar vienas naujas iššūkis. Jis išdavė, kad nekantrauja džiuginti klientus pristatydamas netikėtas dovanas viduryje nakties, visada garsiai dainuoti „Su gimimo diena“ bei su juokingiausiais kostiumais ir rausti priversiančiais komplimentais pristatyti pačias gražiausias gėles!

Mopsas Spalis – šio kolektyvo simbolis. Mielas, visada draugiškas bei nenustygstantis vietoje. Jis pats geriausias Izabelės ir Mintauto draugas bei komandos siela!

Pirmoji mintis, kuri man šovė – nustebinti vyrą su gimtadieniu. Su vaikais nusprendėme, kad tam idealiai tiks vienas mieliausių jų siūlomų personažų – baltoji meška. Pasiskambinome, papasakojome, kur ir kada staigmena turėtų įvykti, paprašėme perduoti dovaną. Ir net iš namų išeiti nereikėjo! Patikėkite, kokia buvo mano brangiausiojo reakcija, kai į darbą įžengė beveik dviejų metrų ūgio meška. 🙂 Sakė, kad šią staigmeną ilgai atsimins ir jis, ir visas darbo kolektyvas.

received_1329446123734598

fb_img_1475489385467

Vasarą, kai bus mano vyresniojo berniuko ketvirtasis gimtadienis, jau nusižiūrėjau Kempiniuką. Tokio amžiaus vaikai jau nebesibaimina personažų, tad šėlionės su šiuo animaciniu herojumi bus puiki pramoga, kuri bent valandžiukei užims keturmečius. 🙂 Tačiau tai tik vienas iš 16-os personažų, tad kiekvienas vaikutis ras savo favoritą.

received_1329446120401265

MŪSŲ VERDIKTAS: jei ieškote būdų įdomiai pasveikinti artimą žmogų – pirmyn! Tai bus netikėta ir linksma pramoga net suaugusiems. Jei ir jus sudomino ši linksma trijulė, viską apie jų paslaugas rasite ČIA.