1Jau, tikriausiai, smalsiai pagalvojote – apie ką jos čia? Ogi apie tai, ką namuose, rankinėje, automobilyje visada rasite pas tėvus, auginančius mažus vaikus – sauskelnės. Jau esame jums pasakojusios, kad vienos mūsų mėgstamiausių – japoniškos.

Mes, Lieknos Bitės, japoniškas sauskelnes bandome jau ne pirmą kartą (jas naudojome, kol vaikai buvo dar visai maži), tačiau šį kartą norime jums rekomenduoti internetinį puslapį www.brillante.lt, kuriame jų kainos pačios geriausios, o pristatymo greitumas bei kokybė – mūsų patikrinta (maždaug per vieną darbo dieną). Šį kartą daugiau papasakosime apie minkštutėles „Moony“ sauskelnes (mūsų vaikai dėvi kelnaičių tipo, nes tokias daug paprasčiau uždėti ir jos pritaikytos aktyviai judantiems mažyliams), kurios mums ir taip atrodė bene geriausios rinkoje, tačiau visai neseniai darbštieji japonai jas dar patobulino, kad dar efektyviau sugertų bei apsaugotų nuo prabėgimo nelaimių.001„Moony“ sauskelnės nėra pigios, tačiau už kokybę ir garantiją, kad vaiko užpakaliukas bus sveikas, nes sausas ir nesudirgęs, mokėti tikrai verta. Šios sauskelnės pasaulyje pagarsėjusios būtent tuo, kad yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Jei mažylį  kankina dažni iššutimai ar sauskelnių dermatitas, šios sauskelnės jį apsaugos nuo šių nemalonių pojūčių, o tėvelius – nuo nereikalingo streso.

Mes savo šeimoms visada ieškome ekologiškų, natūralesnių produktų – „Moony“ sauskelnės atitinka visus mūsų keliamus reikalavimus.  Jų vidinio sluoksnio audinys yra labai švelnus, purus ir greitai sugeriantis skystį į vidų, todėl kūdikio užpakaliukas išlieka sausas. Jei mažylis ilgiau su jomis pabūna (naktį ar ilgose kelionėse), jos nepasidaro kietos ir nemalonios vaiko odai.029Vienos mūsų sūnus kenčia nuo atopinio dermatito – jo oda itin jautri ir jam tinka tikrai ne visi produktai. Nuo mažų dienų jam pirkome tik natūralias sauskelnes. „Moony“ sauskelnės iš mūsų gauna didelį pliusą už tai, kad yra kvėpuojančios. Šių sauskelnių vidinis sluoksnis suveltas iš mažyčių plaušelių, todėl lieka tarpai orui, o tai leidžia kūdikio odelei kvėpuoti.

Mes atidžiai skaitome visų produktų sudėtis – vaikų sauskelnės nėra išimtis. Mums patinka, kad japoniškų sauskelnių gamyboje naudojamos tik saugios, aukštos kokybės medžiagos be formaldehido (būtent šiam priedui alergiją turėjo vienos mūsų sūnus), ftalatų, chloro junginių. Tai išduoda ir jų kvapas. Kitaip tariant, jos neskleidžia jokio kvapo – nei „miško“ ar „ramunėlių“ kvapų, nei „chemijos“.

Mūsų vaikai jau nebe tie leliukai, kurie tik vartosi ar gugena lovytėje. Jie nuolat laksto, dūksta, atranda šį pasaulį. Ir sauskelnės negali būti kliūtis, trukdanti tai laisvai daryti. Mes renkamės „Moony“, nes jos lengvutės lyg pūkas, todėl netrukdo vaikui laisvai judėti, dūkti, netrina ir nesukelia nepatogumo. Šių sauskelnių priekis suformuotas taip, kad nebūtų išsipūtęs, o dvigubos apsauginės klostės apgaubia mažylio kojytes visiškai jų neverždamos ir netrukdydamos šliaužti, ropoti, eiti.2035Jei ir jūs norite išbandyti japoniškas sauskelnes ir ieškote geriausios kainos Lietuvoje (čia jų kaina apie 21 Eur, kai kitur siekia ir 28 Eur), rekomenduojame jas užsisakyti www.brillante.lt internetiniame puslapyje. Beje, visos mamos puikiai žino, kad sauskelnės taip greitai naudojasi, kad jų po vieną pakuotę tiesiog neverta pirkti. Mus www.brillante.lt maloniai nustebino dar ir tuo, kad užsisakius daugiau nei tris pakuotes – pristatymas visiškai nieko nekainuoja. Tiesiog nelieka argumentų, kodėl būtų verta „Moony“ sauskelnes pirkti prekybos centruose.

2 KOMENTARAI

  1. Viskas labai super su šiomis sauskelnėmis ir jų kaina. Tačiau ne visu yra šios sauskelnės brangiau ir tai žinau nes man norėjosi ieškoti kito tiekėjo už panašią kainą, nes briliante.lt aptarnavimas yra labai nemandagus. O man perkant internetu asmeniškai tai yra svarbu. Neužtenka vien gero produkto, tuo lab konkurencija yra. Rekomenduoju atkreipti dėmesį.

  2. Sveiki, Monika, ačiū už Jūsų komentarą, perduosime tai briliante.lt, gal įvyko koks nesusikalbėjimas, nes su mumis visada gražiai bendrauja. 🙂

Comments are closed.