collage

Artėjantis pirmasis gimtadienis neretai tėvams sukelia daug apmąstymų: kaip jį surengti tokį, kad tai būtų šventė ne suaugusiems, o dar visai mažam vaikučiui? Faktas, kad puošmenos, vaišės ar net dovanos dar jam nepaliks didelio įspūdžio, tačiau tokią svarbią pirmąją sukaktį labai nori paminėti artimiausi jam žmonės: tėveliai, seneliai, draugai. O net ir išblėsus šventiniam šurmuliui, prabėgus keleriems ar keliolikai metų, bus smagu vartyti gimtadienio nuotraukų albumą ir atsiminti savo PIRMĄJĮ GIMTADIENĮ.

Tėveliams kyla pačių įvairiausių klausimų: nuo to, kokį tortą galėtų ragauti vos vienerių vaikutis, iki temos ar kaip papuošti mažąjį jubiliatą. Mes rekomenduojame pirmiausia sugalvoti temą. Nebūtinai kažkokią labai konkrečią, tačiau susikurti ašį, aplink kurią bus lengviau dėlioti visas kitas detalias. Nors personažų ir temų pasirinkimas labai didelis, tačiau įvairius animacinius herojus geriau palikite ateičiai, tada, kai mažiukui jie jau turės reikšmę ir asocijuosis su linksmybėmis. Vaikų kambariai ir gimtadienių vedėjai – taip pat dar nelabai rūpės (nebent šventėje dalyvaus labai daug vyresnių vaikučių, kuriuos norėsite užimti).

Atminkite, kad vienerių vaikučiui svarbiausia bus artimųjų šypsenos, šiluma ir parodytas dėmesys. Neplanuokite labai ilgos šventės – jubiliatas gana greitai gali pervargti. Na, o prisiminimui (gražioms nuotraukoms) ir gerai nuotaikai prireiks kelėtos dekoracijų, skanėstų ir smagios aprangos. Tikriausiai daugiausiai apie tai galvoja mergaičių mamos – kaip stilingai, tačiau patogiai papuošti savo mažylę. Juk ne visi vienerių metukų vaikai jau vaikšto, tad gali būti, kad gimtadienio kaltininkė visur ropinės, laipios.

Temų įvairovė labai didelė: nuo princesių ar fėjų iki spalvų, balionėlių, zoologijos sodo ar mylimiausio žaisliuko. Viskas priklauso nuo vaikučio pomėgių ir tėvelių norų.

Mažosios bitutės pirmajam gimtadieniui, kuris bus už mėnesio, pasirinkome MIŠKO PASAKOS TEMĄ. Ši tema tiks tiems, kurie pavargo nuo ryškių spalvų ir animacinių herojų. Gal ir ne pats populiariausias sprendimas, tačiau tokiame gimtadienyje vyraus gamtos spalvos, natūralumas ir paprasti, lietuviški miško gyvūnėliai: lapė, kiškis, ežiukas ar meška.

074

Spalvos. Sodrią miško žalumą ir rudą medžio natūralumą gali papildyti pasteliniai atspalviai: mėtinė, persikinė ar vos vos rausva. Šios spalvos tiks ne tik dekoracijoms, bet ir mažylio ar tėvelių aprangai. Labai paprasta ir žavu – žalią ir rudą derinti su baltais akcentais, kurie visada labai tinka mažų vaikučių šventėms.

Akcentai. Miške galite rasti medžio žievės ir samanų, kuriais dekoruotas stalas atrodys labai stilingai ir subtiliai. Galite derinti baltas žvakes, aukso spalvos interjero akcentus – servetėles, balionus ir t.t. Vaikų zonos dekoravimui tiks mėgstami miško gyvūnėliai žaislai ar konkretus herojus, pavyzdžiui, linksmuolis kiškis.

Maistas. Visi žino, kad miško gyvūnėliai – sveikuoliai, tad tokiame gimtadienyje netruks sveikų užkandžių ne tik suaugusiems, bet ir mažiukams – virtų ir žalių daržovių lazdelių, uogyčių ir vaisių vėrinukų, arbūzo tortas ir t.t.

Apranga. Jei gimtadienį, kaip ir mes, švenčiate žiemą, jums aktualu bus ne tik grožis, bet ir šiluma. Vienas iš prioritetų, mūsų nuomone, turi būti ir patogumas. Juk net ir patys mažiausi gimtadienyje norės dūkti su kitais vaikais ar tėveliais.

072 083

Mes šiai ypatingai dienai pasirinkome rankų darbo suknelę iš „Burbulas“. Ji visiškai atspindi miško temą – ryškiai žalia, su labai mielu ežiuku, nešančiu obuolį. Suknelė iš veliūrinės medžiagos, kuri ne tik labai švelni, bet ir šilta, tad puikiai tinka tiek šaltuoju sezono metu vykstančioms šventėms, tiek pasipuošti kalėdiniu laikotarpiu (kūrėja gali pasiūti ir ryškiai raudoną, mėlyną ar švelniai smėlynę spalvas). Mažylei labai patiko ne tik ežiuko dekoracija (vis prieš veidrodį jį tyrinėjo, čiupinėjo), tačiau ir kišenėlės. Jos puikiai tinka mažų daiktų slapstymui.

Jei mėgstate derinti savo ir vaikų aprangą, „Burbulas“ siūlo mamų ir mergaičių suknelių komplektus ar berniukams priderintus tokios pat tematikos bei medžiagos džemperius, kombinezonus. Šiomis suknelėmis pasipuošusios mama ir dukra atrodys labai stilingai, elegantiškai bei neįpareigojančiai (galės tiek švęsti gimtadienį, tiek keliauti į miestą ar svečius).

collage2

Dėkojame „Burbulas“ už tai, kad pirmajam mažylės gimtadieniui padovanojo ne tik labai stilingą suknelę, bet ir padėjo įgyvendinti miško pasakos tematiką. Jei ir jūs norite tokios žavios suknelės, spauskite ČIA.

Su mažyliais kartu atrandančios pasakišką miško pasaulį,

Lieknos Bitės