OLYMPUS DIGITAL CAMERAKai paklausi kieno nors, ar jų pyplius jau sėdi ant puoduko, mamos sutartinai porina  vasarą tai jau tikrai pratinsime. O ji, štai – ir atėjo! Tad daugiau jokių pasiteisinimų, kad šalta, drabužiai nespėja džiūti, ar kad neturite laiko – marš lepinti mažųjų užpakaliukų.

Aš ne išimtis, atšilus orams, kai būname namie, nusprendžiau nusegti sauskelnes ir pratinti mažąjį prie puoduko. Tačiau mano entuziazmas nesitęsė ilgai, o namie telkšančios balos ir ant jų griuvinėjantys šeimos nariai (na, nespėju visų nė pamatyti!) tiesiog varė iš proto. Ką jau kalbėti apie ant džiovyklos kabančias ir lyginimo laukiančias kelnes, palaidinukes ir visą kitą garderobą.

Laimei, į mano rankas pateko atprastukės, kurios mane išvadavo nuo kančios, kurios galo dar nebuvo matyti, tad būtinai noriu pasidalinti ir su kitomis mamomis, kurios taip pat džiaugiasi šiuo vasaros darbu.dsc04926Kai auginau pirmąjį sūnų jau buvau susidūrusi su atprastukėmis, bet geros nuomonės nesusidariau. Mano bandytosios buvo labai laisvos, o neperšlampanti zona – labai siaura, tad labai dažnai nutikdavo įvairiausių nelaimių. Tačiau dabar išbandytos ImseVimse atprastukės pateisino mano lūkesčius ir viltis, kad dabar jau atrasta kažkas patogesnio mažiesiems, kurie dar tik mokosi keliauti ant puoduko.

Šios kelnaitės turi begalę privalumų:

  1. Užmaunamos kaip kelnaitės. Vaikas jaučiasi dideliu, mat jos nė kiek neprimena sauskelnių.
  2. Tampriai apspaudžiantys kraštai – jokia nelaimė neprasprūs iš saugios zonos.
  3. Plati neperšlampanti zona – lengviau apsaugoti drabužius. Tiesa, jei jūsų vaikas ką tik sukirto kelias riekes arbūzo, naudokite papildomą įklotėlį, kad sugertų visą balą.
  4. Smagūs paveikslėliai. Sutikite, vaikai mažiau ožiuosis rengiami, kai sutiks savo mielus draugus, nupieštus ant kelnaičių.dsc04931
  5. Sertifikuota medvilnė. Šiai dienai tai jau darosi įprasta, kai tik galiu renkuosi organiškus produktus, netoksiška medžiaga šeimos aprangai – didžiulis pliusas.
  6. Daugkartinis naudojimas. Tai ir taupus, ir sąmoningumą skatinantis vartojimas. Sutikime, auginant vaikus sunkiai pavyksta vartoti saikingai.
  7. Drėgmės pojūtis. Taip, naudojant šias kelnaites, vaikas jaus, kada atlieka savo reikaliukus, o tai yra pagrindinis dalykas, norint jį pripratinti prie puoduko.

Minusai:

  1. Šių kelnaičių reikės ne vienos, nes ir keisti jas reikia dažniau nei įprastas sauskelnes. Bet kainos atžvilgiu, tai netruks atsipirkti, mat jas galėsite naudoti daugybę kartų.
  2. Skalbimas ir džiovinimas. Taip, jas reikės skalbti, tačiau tik jas, o ne visą drabužių komplektą ir tai puikiai galėsite padaryti 60 laipsnių skalbimo mašinoje.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Lieknos Bitės šias kelnaites rekomenduoja visiems mūsų mažiesiems likimo broliams, jei norėsite pasidomėti plačiau, jas radome www.rasakila.lt parduotuvėlėje.

Laukite tolesnių mūsų puoduko pamokų nuotykių, o mes lauksime ir jūsų patirčių!