beach-1990349_1920Mūsų mamos lyg užsuktos, kai tik vaikams suėjo kokie šeši mėnesiai, vis klausinėjo – ar jau mokote sėdėti ant puoduko? Mes jau jus tokio amžiaus pradėjome pratinti. Bet mes nusprendėme niekur neskubėti šiuo klausimu ir palaukėme, kol vaikams sueis 1,5 metų. Tai metas, kai mažyliai taip greitai viską perpranta, su jais jau galima susikalbėti ir pasitarti, tad, tikėjomės, ir atpratinimo nuo sauskelnių klausimas bus labai sklandus.

Kaip tik, besiruošiant šiam svarbiam mūsų vaikams ir mums etapui, dovanų gavome „Kiddyloo“ tualeto trenerius. Kas tai per daiktas? Ogi labai modernus, vaikui ir tėvams patogus, ant įprasto tualeto dedamas dangtis su kopetėlėmis, skirtomis vaikui užlipti. Mūsų Mamų Laboratorija išbandė, esame labai patenkintos, todėl ir jums vardijame visus šio tualeto treniruoklio privalumus.tulikasPATRAUKLUS VAIKUI. Jau ne kartą pastebėjome, kad norint vaikui kažką parodyti, jį pamokyti, viskas turi vykti per smalsumo žadinimo prizmę. Būtent taip ir mums pavyko sudominti vaikus. Nors metų ir šešių mėnesių vienos mūsų mergaitė ant paprasto naktipuodžio nelabai nori sėdėti. Tik prisėda – ir jau bėga. „Kiddyloo“ tualeto treneris jos dėmesį patraukė dėl galimybės lipti. Juk visiems tokio amžiaus vaikams bene įdomiausia veikla visur laipioti, karstytis, siekti aukštumų. Kitas dalykas, kas jai patiko – sėdėti gana aukštai ir tabaluoti kojomis.

PATOGUS. Tualeto sėdynė tikrai patogi ir komfortiška sėdėti, o laiptelis – platus, todėl tikrai nekyla kliūčių užlipti net ir dvejų metų nesulaukusiam vaikui.

SAUGUS. Nesijaudinkite, sėdynė tikrai nenuslys – ji labai stabiliai laikosi ant tualeto. „Kiddyloo“ kojelės tokios formos, kad puikiai įsiremia į žemę ir prilaiko, kad treniruoklis nejudėtų net tada, kai vaikas juo lipa. Vaizdo įrašą, kaip vaikai juo naudojasi, galite pasižiūrėti ČIA059ATKARTOJA SUAUGUSIŲJŲ SĖDĖJIMĄ. Kas tokio amžiaus vaikams labiausiai patinka? Ogi kartoti tai, ką darome mes, jų tėveliai. Ne iš vieno specialisto girdėjome, kad geriausias būdas mokytis vaikus suaugusiųjų higienos – rodyti savo pavyzdžiu, kaip reikia naudotis tualetu. Su šiuo treniruokliu tai itin paprasta, nes mažylis sėdasi ant to paties tualeto, ir tai gali padaryti pats – užlipti savarankiškai.

KOMPAKTIŠKAS. Normalu, kad daugelis namuose taupome vietą ir visai nenorime vonios kambario apkrauti įvairiais vaikiškais rakandais. Mums labai patiko, kad šis treniruoklis itin patogiai susilanksto ir tikrai tilps net ir labai nedidelėje patalpoje.OLYMPUS DIGITAL CAMERAPADEDA IŠLAIKYTI TAISYKLINGĄ SĖDĖSENĄ. Kojytės  pastatytos ant laiptelio ir keliukai sulenkti 90 laipsnių kampu (naudojant naktipuodį, keliukai dažniausiai būna pakelti aukščiau).

LENGVAI SURENKAMAS. Treniruoklis būna supakuotas kompaktiškoje dėžėje, o jį susirinkti – net moterims įveikiamas darbas. Bandėme – žinome. Jei nerimaujate, kad vaikui palipimas gali būti per aukštas ar per žemas, galite būti ramios, nes treniruoklio laiptelio aukštis yra reguliuojamas.

STILINGAS. Mums patinka tokie vaikiški daiktai, kurie natūraliai įsilieja į mūsų namų interjerą ir neatrodo labai ryškiai, akį rėžiančiai. „Kiddyloo“ tualeto treneris būtent toks – subtilus prancūziškas dizainas, be „rėkiančių“ spalvų.OLYMPUS DIGITAL CAMERANors mūsų mažyliai dar tik pakeliui link mokymosi savarankiškai atlikti „gamtinius reikalus“ taip, kaip tai daro suaugusieji, tačiau šis treniruoklis – toks atradimas, kuriuo norisi dalintis. Jis tikrai vaikus motyvuoja ir leidžia jaustis lyg suaugusiesiems. Jei ir jūs šiuo metu savo mažylį ar mažylę mokote sėdėti ant naktipuodžio, tačiau jam tai nelabai patinka, išbandykite „Kiddyloo“ tualeto trenerį. Jį įsigyti galima mūsų mėgstamoje vaikiškų prekių parduotuvėje www.mazylioratai.lt.