img_20180205_113029Mamos, ar girdėjote apie šį reiškinį, kuris tiesiog užvaldo besilaukiančias moteris paskutiniais nėštumo mėnesiais? Moterys tampa pilnos energijos ir pasiruošusios nuversti kalnus, kad padarytų savo mažylio lizdelį jaukų ir mielą. Turiu tokių draugių, kurios net griebėsi planuoti kapitalinius namų remontus. Šis jėgų antplūdis visiškai normalus ir atsiranda dėl hormono oksitocino išsiskyrimo. Pastarosiomis dienomis, matyt, ir mane jis aplankė, nes griebiau visus nuo dukrytės likusius drabužėlius, daiktus, viską skalbiu, lyginu, energingai ruošiu kambarį būsimam mažyliui. Vyrui net teko mane stabdyti, pamačius, kad susiruošiau baldus stumdyti.:)

Nors kūdikio kraitelės dar nesu visiškai paruošusi ir tik planuoju, ką reikės dar nusipirkti, tačiau drabužėlius ir kitus svarbius dalykus pradėjau dėlioti bei rūšiuoti. Šį pirmadienį su dideliu malonu paskyriau jau spėtos pamilti „Lupilu“ produkcijos iš „Lidl“ parduotuvės testavimui. Taigi trumpai apie tai, kas labiausiai patiko.img_20180205_105756_resized_20180205_112124653Drabužėliams skiriu 10 balų. Dvimetė dukrelė jau yra išbandžiusiu praktiškai viską: smėlinukus, šliaužtinukus, kelnytes, palaidines. Visada esu patenkinta ne tik jų modeliais, sudėtimi, kaina (pavyzdžiui, dabar galima rasti 5-ių bodžiukų rinkinius už 12 eurų, taigi vieneto kaina vos 2,40), bet ir kokybe. Beveik viskas, ką pirkau dvimetei, liks ir mažyliui, nes net ir dėvint daug kartų nenusiskalbia. O iš dabar parduotuvės esančios kolekcijos turėsiu vienodus bodžiukų rinkinius naujagimiui (50-56 dydis) ir dvimetei (86-92). Man labai patinka suderintas brolių ir sesių stiliukas. 🙂

Sauskelnės ir servetėlės. Jas pirmą kartą savo dukrai pirkau labai nedrąsiai, nes jų kaina gerokai skiriasi nuo visada naudotų japoniškų sauskelnių, tačiau maždaug nuo vienerių iki dvejų metų (tol, kol jai jųimg_20180205_110104_resized_20180205_112123311 reikėjo) naudojome būtent „Lupilu“. Jokių alergijų, paraudimų ir nemalonaus kvapo. Puikiai išlaiko drėgmę visą naktį. Žadu išbandyti ir su mažąja. Išbandžiau ir drėgnas servetėles, jos man patiko dėl kompaktiškos pakuotės (na, žinot, kaip kartais sunku viską sutalpinti į mamos rankinę), be alkoholio, dažiklių ir su plastmasiniu dangteliu, kuris labai patogu, kad servetėlės neišdžiūtų.

Skalbimo priemonės. Tai naujiena, kuri atsirado visai neseniai. Šiandien, tvarkydama dukros dėvėtus drabužius, išbandžiau vieną iš produktų – skalbinių minkštiklį. Jis mane sužavėjo savo švelnia sudėtimi – be dažiklių, kvapiųjų medžiagų bei konservantų, rekomenduojamas Vokietijos alergijos ir astmos federacijos (iškart apie minkštiklį bei skalbimo miltelius papasakojau kitai Bitei, kurios sūnus labai alergiškas įvairioms namų chemijos priemonėms, ji pažadėjo taip pat išbandyti).

img_20180205_110427_resized_20180205_112121875

Tyrelės. Džiaugiuosi, kad „Lidl“ vis atnaujina savo asortimentą, skirtą kūdikiams ir vaikams. Dar viena naujiena – ekologiškos tyrelės (tiek vaisinės, tiek daržovių, tiek mėsos patiekalų). Nors dvimetei perku tik vaisines tais retais atvejais, kai kažko reikia čia ir dabar, tačiau su kūdikiu tikrai pravers ir kitos. Visada esu už tai, kad pats geriausias – naminis, tėvelių pagamintas maistas, tačiau realybė tokia, kad ne visada spėju iš anksto jo pasiruošti (ypač kelionėse, išvykose ar kažkur skubant). Dabar lauksiu, kada šis prekinis ženklas pasiūlys ir tyrelių išspaudžiamose pakuotėse, nes jas labai mėgstu dėl patogumo vaiką pamaitinti.

Naujais atradimai su malonumu pasidalinančios,

Lieknos Bitės