dsc08883Artėjant antrojo vaikučio gimimui, vis dažniau turiu laimės išbandyti įvairiausių skirtingų gamintojų produktų, skirtų naujagimiams. Visai neseniai taip susipažinau su man nelabai matytu prekiniu ženklu „Twistshake“. Jis mano dėmesį iškart patraukė dėl išskirtinio – minimalistinio, elegantiško ir saikingo – dizaino.

Jei jūs, kaip ir aš, ne iš tų mamų, kur visi kūdikio daiktai turi būti tokių spalvų ir raštų, kad iškarto būtų aišku, ar jūs turite berniuką, ar mergaitę, tai jums šie buteliukai, gertuvės ir čiulptukai tikrai patiks. Turi jie ir rožinių bei melsvų, tačiau galima rinktis ir juodai baltus, mėtinius, pilkus, juodus ar baltus. Žodžiu – kiekvieno skoniui ir poreikiui.

Nors dukrytę kūdikystės laikotarpiu planuoju maitinti savo pienu, tačiau buteliuko visgi prireiks. Turiu patirties, kad tai nepamainomas daiktas, kai norisi kažkur išlėkti ir palikti savo pieno tėčiui ar kitam vaikutį prižiūrinčiam žmogui. Buteliukas, aišku turi būti itin kokybiškas, patogus ir ortodontiškai saugus. „Twistshake“ buteliukas „Anti-Colic“ atitinka visus šiuos reikalavimus. Jis pagamintas iš aukštos kokybės polipropileno, be BPA, o žindukas – iš silikono. Man idealiai tiko ir amžius, nuo kurio jis rekomenduojamas – 2 mėnesiai. Iki to laiko neplanuoju dukrytei duoti nei čiulptuko, nei buteliuko, kad išmoktų tadsc08899isyklingai žįsti. Mane sudomino ir tai, kad jame yra „antidieglių“ vožtuvas, kuris užtikrina, kad pienas bėgtų tolygiai, kas sumažina dieglių riziką. Taip pat likau nustebinta tuo, kad dėl specialus dizaino buteliukas ilgiau palaiko šilumą, o taip pat spėjau įsitikinti, kad tai itin patogus daiktas ir tėveliams – buteliuko forma ergonomiška, jį patogu laikyti. Beje, jei vaikutį maitinate pieno mišiniu, jums šis buteliukas patiks dėl specialios talpos, kurioje galima laikyti pieno miltelius.

Šioje kolekcijoje galima rasti ir labai stilingų gertuvėlių vaikams. Mano planas toks, kad vandens po truputėlį dukrytei atsigerti duosiu maždaug nuo penkto–šešto jos gyvenimo mėnesio. Manau, kad tai turėtų sutapti su primaitinimo pradžia. „Twistshake“ gertuvėlė „Mini Cup“ tinka jau nuo keturių mėnesių. Tokia gertuvėlė, mano nuomone, padės greičiau vaikui perprasti gėrimo techniką. Pirmiausia – antgalis kietas, o ne čiulptukinis, todėl vaikui nors sudėtingiau pradėti pačiam gerti, tačiau daug efektyviau. Gertuvėlė pagaminta apgalvojant menkiausius niuansus, svarbius tėvams (patogios rankenėlės paimti vaikui ir specialus dangtelis, apsaugantis nuo nešvarumų (dėl to ją labai patogu visur su savimi pasiimti). Beje, jos ir dydis (230 ml) pritaikytas tokio amžiaus vaikams.dsc08890Trečioji gerti skirta priemonė, atsidūrusi mūsų Mamų laboratorijoje – „Crawler Cup“ gertuvė. Ji puikiai tinka nuo aštuonių mėnesių ir vyresniems vaikučiams. Ji pritaikyta dsc08884vaikučiui, kuriam reikia jau daugiau skysčių (talpa 300 ml), o forma – lyg stiklinės, tad nors vanduo neišsilieja, tačiau mažylis pratinasi gerti lyg iš tikros stiklinės. Taip pat, kaip ir kitoms, mūsų išbandytoms gertuvėlėms, yra specialus „tinklelis“, kuris labai patogus, jei užpylėte pieno miltelius, uogas ar kitus skysčius, kur gali likti gumuliukų ar gabalėlių.

Būsimam kūdikėliui iš „Twistshake“ kolekcijos išbandėme ir čiulptuką bei prie jo derantį laikiklį. Pastarasis – tikrai naudingas daiktas, tiesiog nepakeičiamas, einant kažkur į viešas vietas, lauką. Tikrai ne visur yra galimybės nukritusį ant žemės čiulptuką švariai nuplauti, o laikiklis būtent nuo to apsaugo. Ką galiu pasakyti apie šios firmos čiulptukus? Pirmiausia – jie visi yra patvirtinti ortodontų, todėl saugūs vaiko žandikaulio formavimuisi. Silikonas – ne tik minkštutis, malonus vaikui, tačiau ir tikrai saugus (be BPA, BPS ir BPF). Antra – minimalistinis, tikrai stilingas jų dizainas. Aišku, ar kūdikiui tiks būtent toks čiulptiukas, parodys tik laikas. Žinau atveju, kai tėveliai išbando trijų-keturių rūšių čiulptukus, kol randa patį geriausią.dsc08885Jei ieškosite šios stilingos ir vaikams bei tėvams tikrai patogios kolekcijos kūdikio maitinimui, ją rasite www.minimood.lt ar „Minimood“ parduotuvėje „Panoramos“ prekybos centre Vilniuje.