Kaip ir kiekviena moteris ir mama, mes neapsiename be įvairiausių kosmetikos priemonių, išbandydamos vis daugiau jų, atrandame ir mylimiausius savo ingredientus, vienas iš jų – taukmedžio sviestas, pasižymintis ypatingomis drėkinančiomis savybėmis.

Dėl savo išskirtinio drėkinančio poveikis, šis sviestas ypatingai tinka jautriai, nuo dermatito ar psoriazės kenčiančiai sausai odai. Šis sviestas ne tik drėkina, bet ir slopina uždegimus, ramina sudirgusią suaugusiųjų ar vaikučių odą, aišku, kad sviestas išlaikytų visas savo savybes, jis turi būti nerafinuotas. Vaikams jis ypatingai tinka ir dėl to, kad tinka įkandus vabzdžiams ar atsiradus alergijai, iššutimams, o mamoms – strijų profilaktikai.

Šis sviestas mūsų vienas mėgstamiausių, tačiau jo minusas – jis sunkiai tepasi, o tai itin apsunkina padėtį, kai po vonios reikia greitai ištepti nekantrius vaikučius. Todėl šį kartą norime papasakoti apie mūsų itin mėgstamą vaikų drėkinantį – raminantį kremą „Sense“ su alijošiumi ir taukmedžio sviestu.Vienas iš šio produkto ingredientų – mūsų pamėgtas ekologiškas taukmedžio sviestas, o jo poveikį taip pat papildo alijošius, pasižymintis raminančiomis savybėmis, tad kremas itin tinka drėkinant odą, kai reikalinga sumažinti patinimus, niežėjimą, apsaugoti odą nuo grybelio ir bakterijų.

Kremo sudėtyje yra ir daugiau natūralių aliejų, tokių kaip sojų, migdolų, alyvuogių, tad kremas turi ypatingai skanų kvapą, patinkantį ir vaikams.

Vienas svarbiausių dalykų, renkantis kremą vaikams, jame negali būti sintetinių konservantų, parabenų, naftos produktų, sintetinių kvapų, šiame produkte jų tikrai nerasite.

Dar vienas mūsų pastebėjimas – kremas labai lengvai tepasi ir itin greit susigeria, be to, jo užtenka itin nedidelio kiekio.

Jei jūs kaip tik dairotės naujo drėkinančio kremuko vaikams, mūsų išbandytą rasite internetinėje parduotuvėje www.ecostyle.lt.