080Tiesa pasakius, šią žiemą lauke nebuvome tik kelias dienas – kai minusinė temperatūra net moksleiviams leido likti namuose. Visas kitas – bent pusvalandį ar valandžiukę mėgaudavomės grynu oru. Nors dažnai mamos sako, kad kasdieniniai pasivaikščiojimai – tik dėl vaiko, aš su tuo nesutinku. Man pačiai atgaiva sielai išeiti iš namų, pakvėpuoti grynu oru, pasidžiaugti gamta, o kai mažylė dar tokia patenkinta, tiesiog negaliu to nedaryti!

Tiesa, kai lauke spaudė visai nemažas šaltukas arba būdavo itin vėjuotos dienos, pasivaikščiojimams reikėdavo rimtai pasiruošti. Jau pasakojome apie mūsų atradimą – merino vilnos apatinius drabužius ir jų pliusus, tačiau tai ne vienintelė taisyklė, kurios laikomės. Ne mažiau svarbu – jautrios vaiko odos apsauga. Maži vaikai jautriai reaguoja į temperatūrų pokyčius (išėjus iš šiltos patalpos mus pasitinka šalto oro gūsis ir atvirkščiai), ir tokios aplinkos sąlygos sukelia nemenką stresą veido odai, ji ima sausėti, šerpetoti, gali atsirasti alerginiai bėrimai. Dėl to tiesiog būtinas veido kremas, skirtas būtent kūdikiams ir vaikams, kuris giliai drėkintų bei apsaugotų odelę.

Kaip visada, su jumis dalinamės savo atradimais. Juk taip patogu, kad nereikia klausinėti kitų mamų nuomonės ar naršyti internete. Paskaitai Lieknų bičių atsiliepimus, ir viską žinai!066Taigi, šiandien mūsų mamų laboratorijoje „Töpfer“ apsauginis medetkų kremas kūdikiams su ekologiškomis sėlenomis ir sviestmedžių aliejumi. Jis saugo švelnią mažylių odelę nuo šalčio, vėjo ir žvarbaus oro. Kitaip tariant, jis idealiai pritaikytas lietuviškiem orams. Tiesa, jis tokios malonios tekstūros ir kvapo (medetkų, kurias labai mėgstu, tačiau vyras sakė, kad „koks čia vaistų kvapas“), todėl juo tepu ir savo veidą. Juk mamytės irgi nenori nušalti savo žandukų. Vienintelis pastebėjimas – kremas sunkokai įsigeria, bet, manau, taip yra dėl to, kad yra riebus ir sukuriantis veido apsaugą.

Dabar pakalbėkime apie šios kosmetikos priemonės sudėtį. Kaip visada, tam keliame gana didelius reikalavimus, tačiau „Töpfer“ kremas egzaminą išlaiko. Jis pagamintas iš ekologiškų kviečių sėlenų, ekologiškų medetkų bei rinktinių aukštos kokybės ekologiškų aliejų: alyvuogių, simondsijų, migdolų, sviestmedžių. Medetkų sudėtyje esantys flavonoidai, karotinoidai ir eteriniai aliejai yra antioksidantai ir laisvųjų radikalų neutralizatoriai. Gamyboje nenaudojami sintetiniai dažikliai, kvapai, etoksilintos žaliavos, muilai, silikonai, parafinai, gyvūnų dalys, naftos produktai ir kt. Sudėtyje nerasite jokių GMO ar GMO produktų.

Ne kartą susidūriau su draugių ar pažįstamų nuomone, kad jei jau produktas ekologiškas, tai, greičiausiai, bus neveiksmingas. Šį apsauginį veido kremą išbandėme ne vieną kartą (net esant minus 15-ai laipsnių) ir galime jus užtikrinti, kad vaiko odelė tikrai būna mažiau paraudusi ir išsausėjusi. Tačiau nereikėtų pamiršti, kad vien šio kremo neužteks. Labai svarbu, kaip jūs savo mažylį maudote, kokią kosmetiką naudojate prausimosi metu ir po jo, ar vaikas per dieną išgeria pakankamai vandens ir koks oras vyrauja namuose (ar nėra pernelyg sausas, kas būdinga šildymo sezono metu).068Grįžtant prie kremo, dar norėtume atkreipti jūsų dėmesį, jog jo sudėtyje yra natūralių kviečių sėlenų, kurios profilaktiškai veikia prieš odos sudirgimą, saugo ir stiprina natūralų odos atsparumą. Sėlenos pasižymi natūralia savybe sutraukti odos nešvarumus ir yra lengvai pašalinamos. Tokia kosmetika teigiamai veikia jautrią ir sudirgintą odą.

Taigi, Lieknos Bitės jus kviečia nebijoti žiemos šaltuko, pasirinkti šiltą aprangą, pasirūpinti kokybiška veido apsauga ir pasimėgauti paskutinėmis sniego pusnimis bei žandus „bučiuojančiu“ šaltuku. Mūsų išbandytą „Töpfer“ apsauginį kremą galite rasti „Livinn – sveiki produktai“ parduotuvėse arba internetiniame puslapyje www.livinn.lt.