snow-1217124_1920Prasidėjus rudens sezonui, kartu su juo atkeliavo ne tik krentantys lapai, bet ir imuninės sistemos susilpnėjimas ar net „sugriuvimas“. Jei suaugusieji dažniausiai jaučiasi visai neblogai, tai vaikams šis metas – tikras iššūkis. Kaip jiems padėti?

Mažyliams augant, jų organizmas „susipažįsta“ su vis daugiau svetimkūnių ir įgyja jiems atsparumą, kurį išlaikyti galima užtikrinus tinkamą mitybą, poilsį, pakankamą kiekį vitaminų bei mineralų. Mes, suaugusieji, nesunkiai suvokiame ir žinome, kaip tausoti organizmą, tačiau kaip paaiškinti vaikams imuniteto stiprinimo svarbą? Juk, kaip teigia daugelis psichologų, vaikams tiesiog būtina viską aiškinti ir iliustruoti.

Mūsų mažyliai mėgsta žaisti, taip pat jiems patinka sužinoti ką nors naujo, todėl šį kartą sufleruojame jums temą, apie ką galime pakalbėti su vaikais, kai jie ir vėl lieka namuose siaučiant virusams. Siūlome jums trumpą žaidimą imuniteto tema, kuris tikrai sudomins mažuosius kodėlčiukus. Mums jis padėjo vaikams išaiškinti, kaip svarbu laikytis tam tikrų mitybos ir dienotvarkės taisyklių bei kasdien gerti „CitroMix“ greipfrutų sėklų ekstraktą.grapefruit-1647688_19201. Jei valgysi daug daržovių ir vaisių, tavo imunitetas bus stiprus

TIESA.  Mama ir tėtis buvo teisūs ragindami tave valgyti pakankamai daržovių, uogų ir vaisių. Mokslininkai patvirtina, kad žmonės, kurie valgo pakankamai žalumynų, būna sveikesni. Gerosios medžiagos, esančios daržovėse, uogose ir vaisiuose, padeda tavo imuninei sistemai tapti stipresnei ir atlaikyti net pačius baisiausius šaltojo sezono virusus.

  1. Miegas neturi jokio ryšio su žmogaus sveikata

MITAS. Jei miegi nepakankamai valandų per parą, gali pakenkti savo imuninei sistemai. Naujagimiams reikia apie 16–18 valandų miego, darželinukams apie 11–12 valandų, o mokyklinukams apie 10 valandų. Patikėk, kai užaugsi, su dideliu malonumu prisiminsi tokias ilgas miego valandas.

  1. Pozityvus mąstymas padeda likti sveikesniems

TIESA.  Yra tyrimų, kurių rezultatai rodo, kad tie mokyklinukai, kurie galvojo, jog mokykloje bus smagu, turėjo geresnę imuninę sistemą. Tad aukščiau nosį ir į darželį ar mokyklą keliauk su gera nuotaika. Nepamiršk to rytais priminti ir savo tėveliams, besiruošiantiems į darbą.

  1. Rankų plovimas neturi jokio ryšio su tavo sveikata

MITAS. Būtina dažnai plauti rankas, ypač po valgio ar grįžus iš lauko, kad pašalintume ant jų „tupinčius“ virusus. Naujausi tyrimai rodo, kad, grįžus iš viešųjų vietų, reikėtų ne tik labai kruopščiai nusiplauti rankas, bet tą patį padaryti ir su veidu.

  1. Turi reguliariai mankštintis, jei nori būti sveikas

TIESA. Nedidelė mankštelė ryte, šokiai, futbolo treniruotė yra puikus būdas palaikyti stiprią imuninę sistemą. Tad greičiau šok į sportinius batelius!

  1. Jei organizmas pritrūko kokios nors gerosios medžiagos, mes niekaip negalime jos papildyti

MITAS. Jei, stengiantis maitintis sveikai, vis tiek pritrūkai kokio nors vitamino, pavyzdžiui, vitamino D ar C, tau būtina jo gauti iš kitur. Tačiau nepamiršk, vitaminus vartoti gali tik tada, kai duoda mama. Niekada negerk jų vienas ir neleisk to daryti mažesniems broliukams ir sesutėms.

Vienas iš būdų, kaip palaikyti stiprią vaikų ir suaugusiųjų imuninę sistemą, – kasdien vartoti greipfrutų sėklų ekstraktą, kuris yra natūralus bioflavonoidų šaltinis. Bioflavonoidai kaupiasi daugiausia vaisių ir daržovių sėklose bei žievelėse. Kaip ir vitaminai, flavonoidai dalyvauja organizmo metabolizmo procesuose. Jie tarsi natūralus organizmo pagalbininkas, ypač reikalingas esant nepalankiems orams, nepakankamai mitybai, nusilpus organizmui, siaučiant virusams, esant peršalimui ar sergant aplinkiniams.citromix-su-buteliukuLieknų Bičių šeimos (ir vaikai nuo vienerių metų amžiaus, ir suaugę) vartoja „CitroMix“ greipfrutų sėklų ekstraktą, kuris yra natūralus bioflavonoidų šaltinis, skirtas palaikyti stiprią imuninę sistemą. Tikėtina, kad kiekvienai mamytei pirmiausia iškils klausimas, o kokia „CitroMix“ sudėtis? Jis tiesiog tobulai tinka, norintiems tvirtos lyg mūro siena imuninės sistemos: greipfrutinio citrinmedžio (Citrus x paradisi) sėklų ekstraktas, vanduo, bioflanoidai, L-askorbo rūgštis (vitaminas C), rentilo acetatas (vitaminas A.), cholekalciferolis (vitaminas D3). Šie elementai padeda apsaugoti organizmą nuo laisvųjų radikalų, palaikyti stiprią imuninę sistemą. Gerti reikia kasdien vos po 12 lašiukų su vandeniu arba, jei vaikučiui nepatinka kiek kartokas jo skonis, su mėgstamomis sultimis.

Iš patirties galime pasakyti, kad vaikams labai svarbūs bendri šeimos ritualai, tad, matydami, jog „CitroMix“ greipfrutų sėklų ekstraktą kasdien geria ir tėveliai, jie supras, koks tai svarbus dalykas. Tiesa, šis produktas tinka net ir nėščioms ar savo pienu maitinančioms moterims, tad juo savo imuninę sistemą „apšarvuoti“ galės visa šeima.14938128_1135212796516378_8654284543406233149_nDaugiau informacijos apie „CitroMix“ rasite ČIA.  

Taigi – kalbėkitės ir žaiskite su savo mažaisiais atradėjais, linksmai bei kūrybingai juos supažindinkite su kiekviena mūsų kasdienybės detale, geru įpročiu ar net gana sudėtingu procesu – imuninės sistemos stiprinimu!