Nesinešiok oro!“ – kai pamačiau šį užrašą www.rolleat.lt svetainėje, iškart supratau, kad tai apie mane. Iškart prisimenu tą nejaukią kasdienę situaciją, kai po pietų pertraukos tenka sliūkinti su pilna terbele“ tuščių maisto dėžučių (tvarkingieji kolegos neleidžia nieko palikti virtuvėlėje) prieš pat nekantriai laukiančių pacientų akis į savo kabinetą. O ir ryte vilkti atskirą maišą prikrautų dėžučių termosą su kava ir nemažą rankinę ne taip ir patogu. Tad šis atradimas, apie kurį noriu jums papasakoti, mane labai pradžiugino ir palengvino kasdienybę.

Jau kurį laiką dairiausi ko nors patogaus, juk tenka susiruošti maistą visai darbo dienai, tad kai pamačiau šiuos krepšelius užkandžiams negalėjau sustoti ir įsigijau jų tiek sau, tiek vaikams (aišku, abiem prireikė spalvotų piratų), tiek vyrui, kuris vis skundžiasi, kad jį išleidžiu į darbą be pusryčių (gal dabar bus priežastis jį palepinti). Esu prieštaringa asmenybė, labai mėgstu gražius ir stilingus daiktus, bet visai nesigailiu juos pirkdama, nes dažniausiai renkuosi ilgaamžius bei tikrai reikalingus. Va, kad ir šie krepšeliai, nors ir skirtingiems užkandžiams patogus vis kitas maišelis, tačiau jie daugkartiniai, tad neteršite gamtos kaskart išmesdami sumuštinių maišelį ar vyniojimo plėvelę bei lengvai valomi ar net skalbiami mašinoje. Beje, už daugumą plastikinių pakuočių geresni ir tuo, kad yra be BPA, kurio vengiu tiek vaikų, tiek savo buityje.

Tuoj plačiau papasakosiu ir apie šiuos maišelius, ir pasiskųsiu, kokia sunki dalia man tenka kiekvieną darbo dieną ruošiant maistą visai dienai. Kadangi darbą dažniausiai pradedu anksti, namie nepusryčiauju. Užsikaičiu termosiuką kavos ir susipakuoju iš vakaro keletą sumuštinių. Šį kartą pasiskolinau vyresnėlio sumuštinių įsuktuką ir susisukau savo juodos duonos ir alyvuogių sumuštinį, kuriuos visada suvalgau važiuodama mašina (gyvenantys Vilniuje puikiai žino, kad kelionė į darbą neretam užtrunka, tad galiu neskubėdama paužkandžiauti).Priešpiečiams įsidėjau keletą nektarinų, kuriuos susimečiau į Snack’n’Go tūbą. Juos, jei kažkiek dar liks, pabaigsiu darbui pasibaigus važiuojant namo, o to privalumas ir tai, kad tūbą labai patogu padėti ant bet kokio paviršiaus, tai tarsi „laisvų rankų“ užkandžių pakuotė. Beje ši pakuotė itin tinkama pasiimti ten, kur tenka ilgam keliauti į vietas, kur bus nuobodu vaikams, mat ji tiesiog tobulai tinka sudėti kukurūzams ir kitiems užkandžiams, kuriuos mėgsta mažyliai.Pietums įsidėjau grikių miltų picą. Anksčiau būčiau sukusi galvą, kur ją, tokią nemenką, sudėti, o dabar tiesiog įsukau ją į suaugusiems skirtą sumuštinių įsuktuką, kurį kompaktiškai sulanksčiusi su visais kitais patiekalais sutalpinsiu rankinėje. Negalvokite, daržovių tikrai nepamiršau, jas sudėjau į užkandžių maišelį, tokį pat su keliais agurkėliais ir nektarinais suruošiau ir vaikams, kurie su tėčiu keliaus į darželį.Viską suvalgius, beliks užkandžių maišelius tiesiog nuvalyti šluoste ir dailiai susuktus neštis namo. Jei ir jūs esate tie, kurie kasdien pakuoja maistą sau ir savo šeimai, drąsiai rekomenduojame www.rolleat.lt prekes!