101

Ir vėl sveikinamės su smalsiosiomis mūsų mamytėmis,

mamų laboratorija aktyviai dūzgia ir vėl jums pristato produktus, kurie mums patiko. Šį kartą – dvi natūralios priemonės, kurios mums padėjo, kai kamavo dygstančių dantukų ir slogos bėdos. Jas pirmiausiai gavau dovanų iš Barboros krikšto mamos, o vėliau radau pas Sąmoningas mamas. Tai aliejų mišiniai, kurie labai patiks natūralias sveikatos gerinimo priemones mėgstančioms mamytėms. Na, o dabar apie kiekvieną atskirai.

Pirmiausia mums prireikė „Dantukų fėjos“, nes mažiukei nuo 6 mėnesių pradėjo dygti dantukai. Šis preparatas lengvina pieninių dantų dygimo simptomus – sumažina dantenų skausmą, uždegimą ir leidžia vaikui atsipalaiduoti. Mums ši geroji fėja ypač pasitarnauja prieš miegą, kai dukrytė būna nerami. Miego kokybė tikrai pagerėjo ir jai, ir tėveliams. Iš ko šis gėris pagamintas? Sudėtis gana paprasta: germaniškosios ramunėlės eterinis aliejus ir saldžiųjų migdolų aliejus.

Tikriausiai nustebsite, tačiau ši priemonė, priešingai nei kitos, skirtos pieninių dantų dygimo skausmui mažinti, naudojama išoriškai. Tereikia nedideliu kiekiu aliejų mišinio masažuokite kūdikio skruostus, kaklą, ausis, paausius ir smakrą. Naudoti galima kas dvi valandas. Sąmoningos mamos pataria, kad geriausiai aliejinės priemonės įsigeria, kai oda yra drėgna, tad jei yra galimybė, prieš naudojant „Dantukų fėją“ apiprauskite kūdikio veiduką.

Na, o dabar apie kitą priemonę, kurią išbandėme visai neseniai, tačiau geras rekomendacijas girdėjau ne iš vienos draugės, – tai „Baubukas“. Juo, atėjus rudeniškiems orams, jau teko pasiterlioti visiems šeimos nariams. Tai švelnus ir netikėtai veiksmingas aromaterapinis preparatas slogos ir kosulio simptomams lengvinti. Sudėtis vėlgi labai paprasta, tačiau veiksminga (manau, kad svarbu, jog „Baubuką“ pradėdavome tepti vos prasidėjus pirmiesiems slogos požymiams). Saldžiųjų migdolų aliejus drėkina ir ramina nosies gleivinę, o arbatmedžio aliejus yra nuo seno žinomas, kaip puikus antibakterinis bei antivirusinis preparatas, kuris pribaigia (ar bent jau pristabdo) slogą sukėlusių mikroorganizmų dauginimąsi.

„Baubuką“ taip pat galima naudoti kas dvi valandas, juo tepkite nosies gleivinę (landas). Mums užteko vos dviejų dienų ir slogos nė su žiburiu nebuvo matyti, o seniau vargdavome dvi savaites, mat stengdavausi nosį tik valyti (tai, tikriausiai, pati nemaloniausia procedūra mano dukrytei), nenaudoti jokių preparatų.

097

MŪSŲ VERDIKTAS: kadangi mes, Lieknos Bitės, manome, kad visas ligas iš namų reikia vyti kuo natūralesniais būdais ir neskubėti į vaistinę, Sąmoningoms mamoms siunčiame padėkas už du tokius puikius pagalbininkus, padedančius mūsų mažiukams lengviau augti. 🙂

Linkinčios lanku aplenkti visas bacilas,

Lieknos Bitės