Ar jums būna taip, kad retomis progomis vaiką su savimi automobiliu pasiima seneliai? Ką tada darote? Seneliai vežasi anūką neprisegtą sakydami, kad tikrai jį išlaikys savo glėbyje (nu nu nu, mes griežtai prieš!)? O gal seneliai gavo iš kaimynės kokią seną nuo trijų anūkų atlikusią vos besusegamais diržais automobilinę kėdutę?

Užbėgusi kavos draugė skundžiasi – ji su vyru pakaitomis palieka ar pasiima penkerių sūnų iš darželio. Mašinas turi dvi, o štai kėdutė kol kas tik viena. „O kad galėčiau palikti automobilinę kėdutę vaiko drabužių spintelėje!” – juokiasi draugė.Na gerai, o ką darote, kai keliaujate atostogų į kitas šalis su vaikais? Mokate už kėdutės nuomą? Mes nuolat sulaukiame iš užsienio į Lietuvą grįžtančių draugų, kurie vis teiraujasi, gal turime paskolinti atliekamą kėdutę. Na, ir žinote ką? Dabar mes tikrai tokią turime!

Visai neseniai viena mano draugės draugė pašnibždėjo jai apie šią naujieną. Ši, aišku, pasidalino su manimi, aš – su kita Bite, tad nusprendėme – būtinai turime tai išbandyti ir jums, vargstančioms nuo tokių situacijų mamoms, papasakoti. Taigi, pristatome Bubble Bum automobilinę kėdutę, kuri bus puiki jūsų pagalbininkė.

O dabar pradėkime pasakoti nuo pradžių. Tai kėdutė, skirta vaikams nuo 4 iki 11 metų, t.y., tiems, kuriems automobilyje pakanka paaukštinimo (liaudiškai vadinamojo pašikniuko), kad būtų teisingai prisegti diržu. Išskirtinė šios kėdutės savybė – ji yra pripučiama! Jau turbūt prieš akis įsivaizduojate pripučiamą paplūdimio ratą? 🙂 Visai ne. Kėdutės vidus iš tiesų pripučiamas, ir tai atliksite itin greitai, net aš, tokia menka moteris, atlikau procedūrą keliais įputimais, tačiau kėdutės išorė aptraukta kokybišku audiniu, tad paruošus jos nė neatskirsite nuo įprastų kėdučių.

Jau turbūt supratote, kad tėvams ji labiausiai patinka dėl to, kad, orą išleidus, kėdutę galima sutalpinti itin mažoje erdvėje (mažiausioje spintos lentynoje, darželio drabužių spintelėje, o gal net mašinos dokumentų skyriuje!). Turiu pridurti, kad rinkinys itin lengvas, o juk jūs tai tikrai įsivaizduojate, kiek mažųjų daiktų mums tenka kartu tempti įvairiausiose gyvenimo situacijose. Arba norite mažylį su savimi vežtis taksi, o po kelionės kėdutę sutalpinti rankinėje.Beje, komplekte rasite ir laikymo maišelį, todėl ir pridedamos detalės neišsimėtys. Kad jau prakalbome apie detales,  kartu su kėdute gausite ir priedą, kuriuo lengvai pritaikysite automobilio diržą kiekvienam mažajam keleiviui pagal jo ūgį.

Aišku, svarbiausias visų mamų klausimas – ar kėdutė saugi? Mes linksime galvomis, juk taip pat tuo pirmiausia susirūpinome. Gamintojai užtikrina, kad ji atitinka visus saugumo reikalavimus. Beje, Bubble Bum gavo ir daug  įvairių įvertinimų bei apdovanojimų, kurie tai patvirtina (pavyzdžiui, auksinį apdovanojimą „Family Choice Awards“).

Šią kėdutę išbandyti rekomenduojame ir tiems, kas turi įprasto dydžio automobilį, bet nori sutalpinti tris vaikus. Kėdutė tilps tarp dar dviejų didesnių kėdučių (o gal stambesnių kartu važiuojančių keleivių).Išduosime paslaptį – mes, Lieknos Bitės – praktiškos ir organizuotos moteriškaitės, tokią kėdutę įsigijome vieną ir ketiname draugiškai dalintis. Pakeliauti mėgstanti vienos Bitės šeima ketina kėdutę vežtis į keliones, ypač skrendant lėktuvu. Kita, praktiškoji Bitė, naudos ją, kai vaikus prižiūrėti paliks seneliams (o gal ne tik jiems, ne paslaptis, kad kartais mažųjų priežiūrą mėgstame patikėti draugams, o patys nulėkti į kokį renginį). Neabejojame, kad ir kitų situacijų kartas nuo karto pasitaikys, o iki to laiko kėdutę saugiai talpinsime mažiausioje drabužinės lentynoje.

Jei ir jūs susidomėjote, plačiau apie šį mūsų atradimą paskaityti ar jį  įsigyti galite www.bubblebum.lt. Saugių kelionių!