Mane dažnai kamuoja moteriškos dvejonės: norisi pasigražinti (apsikirpti, padailinti nagučius) ir tuo pačiu sąžinės balsas primena, kad ir taip mažai laiko praleidžiu su vaikais, namie, o bet koks išvažiavimas gyvenantiems Vilniuje „kainuoja“ kelias valandas. Ir ne tik tai, tam, kad suplanuoti kelias grožio procedūras, tenka kruopščiai ir iš anksto (o juk šeimos planai tokie nenuspėjami) derinti savo, grožio specialisčių ir vyro, kuris prižiūrės vaikus, grafikus. Tad dažnai, labai dažnai, tenka tenkintis tiesiog natūraliu grožiu.

Tačiau visai nesenai internete perskaičiau atsiliepimus apie grožio saloną „Laiminga šeima“, kurio lankytojai pasakojo  apie visai šeimai skirtas paslaugas. Mes, Lieknos Bitės, esame už tai, kad kuo daugiau vietų būtų pritaikytos šeimoms, juk ir mažus vaikučius auginančios šeimos nori keliauti, pietauti, linksmintis ir gražintis ir visomis keturiomis palaikome tokias iniciatyvas. Tad skubame pasakoti apie šeimai skirtą grožio vietelę, kur moterys galės ramia širdimi gražintis net su žaidžiančiais vaikais pašonėje.

Kuo ši vieta ypatinga? Grožio salonas „Laiminga šeima“ turi ne tik grožio procedūrų zonas, bet ir žaidimų aikštelę, kur mažyliai gali drąsiai bėgioti, piešti, žaisti, kol jų mamos (ar tėčiai) gražinasi. Mes atlikome bitišką eksperimentą ir čia apsilankėme su visa šeima. Mano planuose buvo nagučių dailinimas, o vyrų – naujos šukuosenos prieš rudens sezoną. Ir mūsų eksperimentas puikiai pavyko! Užtrukome tik valandą, kol visi baigėme savo procedūras: mano manikiūras užtruko valandą, o per tą laiką visi vyrai apsikirpo. O kol visi mūsų šeimos suaugusieji buvo užimti, vaikai laisvai lakstė žaidimų aikštelėje, kur juos galėjome laisvai matyti, o jie turėjo daug veiklos ir nenuobodžiavo.

Norime pakalbinti ir šios vietos savininkę, kuriai ir šovė idėja į šį saloną pakviesti šeimas.

Papasakokite, kaip gimė idėja įkurti grožio saloną skirtą visai šeimai? Ar jis toks buvo nuo pat pradžių, ar pamatėte poreikį? Idėja įkurti grožio saloną skirtą visai šeimai gimė iš savo poreikio. Aš pati esu mama ir sunku rasti laiko pasirūpinti savimi, nes tuo metu kažkam reikia prižiūrėti vaikus, ypač mažiausius. Ne visi turi padedančias močiutes, o  ir dauguma  tėvų dirba visą dieną. Todėl ir gimė idėja sukurti žaismingą ir vaikų poreikius atitinkančią kirpyklą. Man daug padėjo mano sūnus, čia praktiškai viskas išbandyta su savais vaikais. Mūsų siekis, kad kiekviena šeima be streso galėtų ateiti su vaikais.

Ar ketinate ir ateityje likti labiausiai orientuoti į šeimos paslaugas? Gal turite kokių įdomių planų? Mes įsikūrę rajone, kur gyvena daug šeimų su vaikais, todėl tikiu, kad tokių paslaugų poreikis čia yra didelis. Labai smagu matyti, kai mamos ir dukros kartu darosi šukuosenas ar mergaitės padeda išrinkti spalvas mamų nagučiams. Turime idėjų ateityje čia rengti vaikų gimtadienius, kurių metu mergaitės darysis šukuosenas, vaikiškus manikiūrus ar makiažus. Mūsų tikslas – sukurti vietą, kurioje jaukiai jaustųsi tiek vaikai, tiek tėvai. Taip pat, netrukus mūsų komanda pasipildys ir visažiste, tad taps dar paprasčiau pasipuošti šventėms.

Ar daug šeimų sulaukiate, ar visgi dažniausios Jūsų klientės – moterys? Didelė klienčių grupė, žinoma, yra mamos, turinčios mažus vaikučius. Bet vis dažniau ir vyrai užsuka apsikirpti kartu su sūnumis. Pas mus laukiami visi: mamos, tėčiai, vaikai.

O ar turite ištikimų mažųjų klientų? Mažiausias mūsų klientas buvo 8 mėnesių kūdikis. Beveik visos mūsų grožio specialistės yra mamos, tad labai supratingos vaikų atžvilgiu. Kiekviena jų pasistengs su mažyliu surasti bendra kalbą, o po apsikirpimo pavaišins saldainiuku ar obuoliu.

Linkime ramių grožio valandų,

Lieknos Bitės