OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Įvairiausi pledukai yra turbūt populiariausia dovana lankant naujagimį. Šiandien pakalbėsime būtent apie juos ir patarsime, kaip išsirinkti patį geriausią. Juk tiek naujai iškeptoms mamytės, tiek mažiausiuosius lankantiems giminaičiams, ypač ilgokai atitrūkusiems nuo kūdikių daiktų madų, būna sunku išsirinkti iš siūlomos įvairovės. Tad paruošėme jums keletą kriterijų, pagal kuriuos bus lengviau surasti tą vienintelį ir geriausią.

  1. DYDIS. Jei norite, kad pledukas būtų patogus kūdikėliui ir jei ketinate jį naudoti kasdien, patariame rinktis nediduką, nes nebus baisu, kad naujagimis ar kūdikis į jį įsipainios, o klojant vežimėlyje nesivilks ant ratų, bet dailiai užklos lopšiuką. Jei numatote, kad pledukas bus naudojamas rečiau, ir norite, kad vaikutis juo džiaugtųsi ilgiau – tada rinkitės didesnių parametrų. Taip jis ateityje taps puikia interjero detale – lovos užklotu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. SPALVA. Jau seniai nėra reikalinga, kad berniuko pledukas būtų vien mėlynos spalvos, o mergaitės ryškiai rožinis. Stilingai atrodo dvipusiai, kontrastingų spalvų deriniai. Naujagimiui patiks juodai balti raštai, kurie ypatingai jį sudomins pirmaisiais gyvenimo mėnesiais.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

  1. FAKTŪRA. Kūdikiams labai patinka švelnūs audiniai, kuriuos malonu liesti. Juos, sulaukus pusės metų amžiaus, itin domina skirtingos struktūros audinio detalės, iškilimai, kuteliai, visokie nelygumai. Jų lietimas lavina smulkiąją motoriką ir gali būti puikus užsiėmimas, jei, pavyzdžiui, keliaujate automobiliu.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

4. FUNKCIJA. Pleduką rinkitės ir pagal tai, kur ketinate naudoti. Pietų miegui namuose greičiausiai pakaks plonyčio pledo, mat kūdikis miegos su šiltesniais namų drabužiais, o keliavimui į lauką prireiks šiltesnio. Jei jis bus naudojamas tik namuose, užkloti – labai gražiai žiūrėsis šviesių spalvų, jei kelionėms automobiliu ar vežimu – tamsesnis.

5. METŲ LAIKAS. Jei ketinate naudoti pledą šiltuoju metų laiku, jums reikalingas plono audinio apklotėlis, nes su storesniu kūdikis prakaituos ir bus baisu jį iškelti iš lopšiuko būnant lauke.

Pledukų pasirinkimas labai didelis, tad tikimės, kad šie patarimai jums padės greičiau ir lengviau išsirinkti. Mes dėkojame „Burbului“ už galimybę išbandyti puikius Lietuvoje siuvamus pledukus. Mūsų bandytas pledukas idealiai tiks mažam vaikeliui, bus patogus užkloti tiek miegant pietų namuose, tiek vėžimėlyje ar lopšiuke. Mums ypač patiko tai, kad pledukas dvipusis, tad galima pasirinkti labiau patikusią pusę: švelnesniąją, minkštą, pūkuotą arba 100 proc. medvilninio audinio.

Mums atrodo, kad „Burbulas“ pledas yra itin tinkamas ir keliauti su vaikučiu į įvairias viešąsias vietas, nes jį itin patogu pasikloti, kad ir vizito pas gydytoją metu. Nustebino ir itin stilingų raštų pasirinkimas, mūsų išbandytas – dekoruotas klasikinių muzikos ženklų motyvais, kurie puikiai dera prie bet kurio vaikų kambario interjero. Taip pat – kūdikėliai mielai tokius ornamentus stebi ir jais domisi.

Jei ir jūs ieškote dovanos kūdikėliui, kurį lankysite, arba norite savo vaikučiui jaukaus ir švelnaus užkloto, spauskite ČIA.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Linkėjimai lankantiems ir laukiantiems lankytojų,

Lieknos Bitės