2-1

Interneto platybėse kasdien galima rasti labai daug įvairiausių rankų darbo produktų: nuo papuošalų ar aprangos moterims iki pačių mieliausių vaikiškų žaislų, žaidimų ar drabužėlių. Atrodo, norisi ir to, ir ano, tačiau kai pagalvoji, kiek laiko užtruks susitarti su kiekvienu kūrėju ir išlaukti, kol prekes atsiųs, kartais dingsta ir entuziazmas. Na, o jeigu jums pasakytume, kad žinome vietą, kurioje viską rasite vienoje vietoje, apsipirksite ir su pilnu krepšiu galėsite keliauti namo?

Šiandien jums papasakosime apie „One Day Shop“ prekių ekspozicijos ir pardavimo erdvę, esančią pačiame Vilniaus centre, pėsčiųjų alėjoje tarp Žaliojo tilto ir planetariumo.

Šioje jaukioje krautuvėlėje rasite lietuvių kūrėjų (tiek mėgėjų, tiek profesionalų) gamintą produkciją – namų interjero detales, drabužius tiek vaikams, tiek suaugusiems, dovanas, aksesuarus. „One Day Shop“ išskirtinumas – šioje prekybos erdvėje kūrėjai savo produkciją gali prekiauti be antkainių. Sakote, kad taip nebūna? Sistema čia labai paprasta: žmonės „išsinuomoja“ lentyną, pasideda joje savo kurtus daiktus ir nustato jų pardavimo kainą. Viskas paprasčiau nei paprasta!

14692033_684268311729015_5163320856884718664_o

55

LIETUVIŲ KŪRĖJŲ OAZĖ

Ką šioje parduotuvėje ras Lieknų Bičių skaitytojos – veiklios moterys, besirūpinančios ne tik grožiu, sveikata, bet ir norinčios papuošti savo vaikučius?

„One Day Shop“ parduotuvėje išties yra nemažai lietuviškų prekinių ženklų, ir asortimentas vis keičiasi, pildosi. Čia rasite keletą skirtingų prekių krypčių: namams, moterims, vaikams, dovanų, papuošalų, aksesuarų.

Ieškantys prekių vaikams tikrai nenusivils pasirinkimu. Nuo drabužėlių prekinių ženklų „Labas Lape“, „Mi Li“, „Mummys sweet love“, „Mimukas“, „Ziy“, „Mrau mrau“, paltukų ir šalmų iš „Vestos“ iki labai originalaus dizaino tapukų iš „Odinukas“ bei laukui skirtų batų mažiesiems iš „2 batai“. Taigi, atėjusios į „One Day Shop“, jūs savo mažąjį stileivą aprengsite nuo galvos iki kojų.

O gal ieškote originalios rankų darbo dovanos vaikams? Šioje parduotuvėje matėme kramtukų, smagių lipdukų iš „Lipdukai.eu“ bei pašiltukų iš „ConsumeLess“.

Moterys, norinčios atnaujinti savo drabužinę ir įsigyti naujų aksesuarų, taip pat turės, į ką pasižvalgyti. Parduotuvėje išvydome stilingų paltų, rankų darbo šalikų, papuošalų ir net rankinių. Apsižvalgiusios labai nustebome, kokie kūrybingi, originalūs ir išskirtiniai lietuvių kūrėjai.

14708068_684268335062346_8503022998565526699_o

14711444_684268468395666_6089551356786567472_o

PAMIRŠKITE KALĖDŲ KARŠTINE – ČIA RASITE VISAS DOVANAS

Jei jūs iš tų žmonių, kurie truputėlį su nerimu laukia kalėdinio laikotarpio, nes dovanų rinkimas – didžiausias galvos skausmas, keliaukite į „One Day Shop“. Ir pamiršite visus rūpesčius, nes čia rankų darbo dovanas rasite ir antrajai pusei, ir vaikams, ir seneliams bei draugėms.

Žinoma, šioje parduotuvėje pasirinkimas gerokai mažesnis nei prekybos centruose, tačiau čia rasite išskirtinių, nematytų daiktų, kurių nėra kiekvienoje parduotuvėje. Tad, jei ieškote išties kažko naujo ir originalaus, norite paremti lietuvių kūrėjus, neaplenkite šios parduotuvės prieš Kalėdas.

Reikia idėjos vaikiškai dovanai? Parduotuvės komanda kaipmat atsako: visai mažiems galėtume pasiūlyti tapukų rinkinius su smagiais paveiksliukais, o darželinukams stilingus šalmukus – originali, labai naudinga šaltuoju metų laiku ir praktiška dovana už protingą kainą, kuri patiks ir tėveliams.

14724486_1625153827778000_5484344951558596764_n

JEI IR TU NORI PARDUOTI SAVO KŪRINIUS

Šiuo metu „One Day Shop“ yra pasiruošę priimti naujus drabužių kūrėjus, parduotuvėje yra laisvų kabyklų tiek kuriantiems aprangą vaikams, tiek suaugusiems. Nedidelių tuščių lentynų taip pat dar rasite, tačiau norinčių apgyvendinti čia savo kūrybą labai daug, tad jos greitai pildosi.

Paklausite: na, o kaip viskas veikia? Na, pavyzdžiui, aš sugalvojau, kad norėčiau šioje parduotuvėje prekiauti savo megztais batukais vaikams, kas toliau? Kur turėčiau kreiptis?

Viskas labai paprasta. Rašykite „Facebook“ žinutę ar tiesiog užsukti tiesiai į parduotuvę. Su naujais klientais „One Day Shop“ sutaria ekspozicijos vietą ir kainą (nuo lapkričio visos vietos ir kainos bus surašytos parduotuvės internetinėje svetainėje). Su kūrėju pasirašoma sutartis ir perdavimo aktas, jis turi sumokėti mėnesinį mokestį, o toliau viskas vyksta kaip ir kiekvienoje parduotuvėje – žmonės ateina, apžiūri, įsigyja jiems patinkančias prekes.

Tai puiki galimybė kūrėjams savo darbus parodyti platesnei auditorijai, nusimesti labai sunkius vadybos bei pardavimo darbus, ir visas jėgas skirti tik kūrybai. O kiekvienam iš mūsų – tai lengvas būdas rasti originalių, išskirtinių lietuvių kūrėjų prekių vienoje vietoje.

Daugiau apie „One Day Shop“ skaitykite čia: http://www.onedayshop.lt/