dsc07305Visos mamos žino, kad vienas tų daiktų, kuris vaikučius lydi nuo gimimo iki maždaug dvejų-trejų metų yra sauskelnės. Tai vienas geriausių išradimų pasaulyje, kuris kasdien palengvina daugelio tėvelių kasdienybę. Juk mums net sunku įsivaizduoti, kaip mūsų tėvai skalbė, džiovino ir lygino vystyklus. Tiesa, sauskelnių pasirinkimas šiais laikais toks didelis, kad gali susisukti galva, kurios pačios geriausios, natūraliausios ir tinkamiausios būtent mano vaikui.

Dar besilaukdamos vaikų, nusprendėme, kad pradžiai užteks vos vienos pakuotės sauskelnių – jas išbandysime ir įsitikinsime, kad kūdikiui tinka, nedirgina jo odeles. Po daugelio draugių rekomendacijų išsirinkome japoniškas sauskelnes „Moony“. Pagyrų jos vertos tikrai ne veltui, nes ir mes prie jų „apsistojome“ labai ilgam laikui. Kodėl jos mums taip patinka?

Išskirtinė kokybė. Daugelis mamų, praktiškai išbandžiusių „Moony“ sauskelnes, sako, kad nepastebėjo jokių paraudimų ar odos alergizavimų. Japoniškos sauskelnės pasaulyje pagarsėjusios būtent tuo, kad yra gaminamos iš aukščiausios kokybės medžiagų. Taigi, jei jūsų vaikutį kankina dažni iššutimai ar sauskelnių dermatitas, šios sauskelnės jį apsaugos nuo nemalonių pojūčių, o tėvelius – nuo streso. Korporacija UNICHARM pažymėjo „Moony“ sauskelnes kaip ECO CHARMING. Tai reiškia, kad jas patvirtinta kaip aukščiausius standartus atitinkančią produkciją.
dsc07302

Idealiai tinka naujagimiams. „Moony“ sauskelnės turi naujagimiams labai svarbų privalumą – jų viršus taip išpjautas, kad neliestų tik gimusio vaikučio bambos. Visi sutiks, kad pirmosiomis savaitėmis, kol ši žaizdelė sugyja, tikrai nesinori jos liesti ir dirginti. Taip pat šios sauskelnės turi indikatorinę juostelę, kuri apsaugo nuo „avarijų“, t.y. pratekėjimo. Geltona juostelė tampa mėlyna, kai laikas jas keisti.

Itin lengvos. Vyresni vaikai, kaip ir vienos mūsų dvimetis, nuolat laksto, dūksta, aktyviai atranda šį pasaulį. Ir sauskelnės negali būti kliūtis, trukdanti tai laisvai daryti. Mes renkamės „Moony“, nes jos lengvutės lyg pūkas, todėl netrukdo vaikui laisvai judėti, dūkti, netrina ir nesukelia nepatogumo. Šių sauskelnių priekis suformuotas taip, kad nebūtų išsipūtęs, o dvigubos apsauginės klostės apgaubia mažylio kojytes visiškai jų neverždamos ir netrukdydamos šliaužti, ropoti, eiti.dsc07308Bekvapės. Mes atidžiai skaitome visų produktų sudėtis – vaikų sauskelnės nėra išimtis. Mums patinka, kad japoniškų sauskelnių gamyboje naudojamos tik saugios, aukštos kokybės medžiagos be formaldehido (būtent šiam priedui alergiški labai daug vaikų), ftalatų, chloro junginių. Tai išduoda ir jų kvapas. Kitaip tariant, jos neskleidžia jokio kvapo – nei „levandų“ ar „kalnų oro“ kvapų, nei „chemijos“ smarvės.

Sauskelnių tekstūra. Kas rankose bent kartą laikė „Moony“ sauskelnes, tas žino, kokios jos švelnios. Tėveliams tikrai neteks nerimauti, kad jų vaikui nemalonu ar nepatogu.

Puikiai prisitaiko. Kadangi mažyliai yra judrūs, dažnai neramiai miega ar paprasčiausiai, pradėję vaikščioti, nuolat lakto, dūksta, sauskelnės turi visada išlikti savo vietoje, neslinkti. „Moony“ šį mūsų testą taip pat išlaikė. Beje, labai svarbu ir tinkamo dydžio pasirinkimas. Niekada nepirkite nei per didelių, nei per mažų sauskelnių savo vaikui, tai labai apsunkins jų judėjimą.

Dydžiųdsc07313 ir „modelių“ įvairovė. Kiekvienas „Moony“ sauskelnių̨ dydis yra pritaikytas pagal mažylių poreikius. Vyresniems vaikams šios japoniškos sauskelnės net pritaikytos pagal lytį – yra berniukams ir mergaitėms. Taip pat galima rinktis paprastas (užsegamas) sauskelnes arba kelnaičių tipo, kurias itin patogu uždėti daug judantiems vaikams.

Kur mes perkame? Geriausią kainą šiuo metu rinkoje galite rasti internetinėje parduotuvėje www.kobi.lt. Mes išbandėme ir esame labai patenkintos – užsakymas jau po dienos atkeliavo tiesiai į mūsų namus. Beje, jei pirksite daugiau nei dvi pakuotes – atvežimas jums nieko nekainuos.

Kokybiškas ir patikimas vaikų sauskelnes besirenkančios,

Lieknos Bitės