koliazasŠis savaitgalis numatomas ne tik labai šiltas, tačiau ir gausus Bitėms gimtadieniais. Jau dabar galvojame ne tik, ką pačios vilkėsime, bet kaip papuošti ir mažylius. Mergaites, aišku, visada labai norisi išpustyti šventėms, tačiau, tuo pačiu, reikia, kad vaikas galėtų laisvai dūkti, išdykauti ir lakstyti gamtoje.

Ilgai galvos nereikėjo sukti, nes visai neseniai pas mus atkeliavo „K&F Style“ siuntinukas su nuostabia, medvilnine palaidine (dekoruota angeliškais sparniukais) ir labai stilingos, itin lengvos, plonos medžiagytės kelnės su puošniu surišimu ties pilvuku. Iškart pagalvojau, kad šis derinukas – idealiai tiks gimtadieniui. Juk dažniausiai dukrytę puošiu suknelėmis, o čia bus kažkaip kitaip, įdomiau ir, manau, patogiau.015„K&F Style“ prekinį ženklą norime pristatyti ir jums, nes juk reikia skleisti gerą žinią apie nuostabią mamą Kristiną ir jos kuriamus  išskirtinio dizaino drabužėlius. Sakysite, kuo jau čia nustebins šiais laikais, kai toks didelis pasirinkimas? Ogi minimalistiniu, labai elegantišku ir kažkuo nostalgišku stiliumi. Kaip jums pasakojome anksčiau, mums labai patinka toks truputėlį britiškas stilius – tai šie drabužėliai būtent tokie! Mūsų mamų laikų uniformas primenančios suknelės su subtiliais nėriniais, išskirtinės detalės ir visa kita, kas mažas mergaites paverčia elegantiškomis princesėmis.  005-2Kaip sako pati Kristina: „Mamos indėlis vaikams didelis, kad padėtų formuoti suvokimą apie estetiką, neperkrautas detales bei stiliaus pojūtį.“ Būtent taip šiai jaunai moteriai gimė idėja pačiai kurti ir siūti drabužėlius savo dukrytei. „Pirmoji nedidelė kolekcija gimė, nes dukrytė jau tikra panelį, ir nors trikotažinės suknytės ir timputės labai patogu namuose bei darželyje, bet einant pas draugus, į miestą, į gimtadienius ar kitas vietas ji norėdavo pasipuošti. Taip gimė idėja ieškoti  natūralių audinukų iš medvilnės, konstruoti klasikinius modelius, kurie tiktų labai įvairiems deriniams (tiek prie botų, tiek prie kerziukų, tiek prie skrybėlaitės ar klasikinių batelių). Renkantis modelius man labai svarbu tiek elegancija, tiek kokybė ir patogumas. Stengiuosi, kad drabužėliai būtų pritaikomi įvairiuose deriniuose“, – Lieknoms Bitėms pasakojo kūrėja.009-2Mūsų žiniomis, „K&F Style“ prekinis ženklas netrukus net keliomis prasmėmis pasipildys. Pirmiausia – kūrėja jau ruošia vasarišką kolekciją, kuri pradžiugins ne tik mergaites, tačiau ir jų mamytes! Taip pat visai greitai į šį pasaulį ateis dar vienas Kristinos vaikutis, kuris, tikime, suteiks jai dar daugiau įkvėpimo ir nuostabių idėjų.

Jei ir jūs savo mažosioms princesėms ieškote elegantiškų, patogių suknelių ar norite jas papuošti kiek kitaip – stilingų kelnyčių ir palaidinės deriniu, užsukite į „K&F Style“ puslapį (spauskite ČIA).

 

.