received_1016555888383913Sveikos, moterys,

galite sau kartoti: kam tie perlai ir deimantai? Bet juk iš tiesų ne kartą pasvajojote apie šiuos mergaičių geriausius draugus. Paveiktos tokių minčių, šiandien ir mes pradėjome kasdienybėje ieškoti prabangos žybsnių. Neišsigąskite, nesiūlysime išbandyti balandėlių su aukso dulkėmis receptą, užteks kiek paprastesnio ir tikrai draugiškesnio mūsų sveikatai produkto – žuvų ikrų.

Sumuštinų su žuvų ikrais receptą Indrė man pasiūlė tada, kai pradėjau dejuoti: „Kaip, po velnių, keisti man tą mitybą, kai net pusryčiams nesugalvoju, ką čia sveiko suvalgyti! Greitai paruošiama košė netinka, sūreliai – irgi ne, mylimi sumuštiniai su šlapianka – turėtų keliauti ant priešų stalo. Tai ką valgyt?“ Indrė nedvejodama atšovė, kad sumuštiniai gali būti puikus patiekalas, jei juos truputėlį transformuosime. Taip ant mūsų pusryčių stalo atsidūrė dviejų tipų sumuštiniai: prabanga dvelkiantys su žuvų ikrais ir paprasti lyg trys kapeikos – su silkute (jų receptą rasite čia).

REIKĖS:

duonos riekės (geriausia – bemielės pilno grūdo ar kvietinės);

avokado;

pomidoro;

žalėsių;

žuvų ikrų.

GAMINIMAS:

Ant bemielės pilno grūdo kvietinės ar ruginės duonos tepk prinokusį avokadą, sudėliok pomidoro gabalėlius, saują žalėsių, pabarstyk žuvies ikrų.

Taigi, nors daugelis lietuvių neįsivaizduoja savo ryto be sumuštinio su storu šliosu dešros ir batonu, taip ne tik dieną pradėsite labai nesveikai, bet niekada neatsikratysite nepageidaujamų kilogramų. Ir ar tikrai tokie sumuštiniai yra nepakeičiami? Gal tai tiesiog nesveikas įprotis? Fantazijos stoka? Mes patariame pusryčiams rinktis pilno grūdo, bemielę duoną, nes taip į savo racioną įtrauksite daugiau lėtai pasisavinamų angliavandenių. O jie – energingos ir geros dienos garantas!

Na, o kalbant apie prabangą, tikrai visos moterys jos trokšta, bet kartais ji visai kitokia, nei mes linkę įsivaizduoti (čia kaip ir su tais tradiciniais sumuštiniais). Man prabanga ir didžiausias malonumas, kai ryte vyras neša kavytę į lovą. Indrė sakė, kad kiekvieną kartą jaučiasi pati turtingiausia moteris, kai nusišypso vienas iš jos mažylių. O kas jums yra gyvenimo prabanga?

Filosofiškai svajingi linkėjimai,

Lieknos Bitės