20160406_105608
?

Sveikos, pavasarine saule besimėgaujančios mūsų draugės,

ar jau žvalgotės, kokiu bikiniu reikės pasipuošti šią vasarą? Štai mes, Lieknos Bitės, pradėsime kiek nuo kito galo – paruošime figūras karštajam sezonui taip, kad nebesvarbu bus, koks gi tas maudymosi kostiumėlis. 🙂 Aišku, truputėlį juokaujame, nes jokių drastiškų priemonių nesiimsime ir nesilygiuosime į perkarusius modelius. Juk svarbiausia moteriai atrodyti sveikai, elegantiškai ir pasitikėti savimi, o jau keli kilogramai daugiau ar mažiau – nėra svarbu. Taigi, mūsų tikslas –tvirtesnis kūnas ir gera savijauta.

Indrė nelabai turi kur tuos kilogramus mesti, ji sveikai maitinasi, nes toks jos gyvenimo būdas. Na, o aš norėčiau atsikratyti kokių trijų–keturių. Atrodo, lyg ir nedaug, bet pastangų tikrai teks įdėti. Jau nuo vakar įsikėliau sau kelis tikslus: pirmas – kasdien su dukryte vežimėlyje nueiti mažiausiai penkis kilometrus. Antras – bent du–tris kartus per savaitę pabėgioti. Trečias – sveika ir subalansuota mityba turi tapti mano kasdienybe. Kaip ir jums anksčiau minėjau, savo valgiaraštį pradėjau keisti nuo pusryčių. Vienas mėgstamiausių mano patiekalų – pilno grūdo juodos duonos sumuštinis su avokadu ir kiaušiniu. Niam niam. 🙂

REIKĖS:

kelių riekelių juodos pilno grūdo duonos;

 vieno gerai prinokusio avokado;

citrinos sulčių;

druskos;

pipirų;

1 kiaušinio;

saujos špinatų lapelių.

GAMINIMAS:

Išvirk mėgstamo kietumo kiaušinį, nulupk ir perpjauk pusiau, pagardink druskyte ir pipiru. Avokadą taip pat nulupk, supjaustyk ir sutrink šakute, pagardink citrinos sultimis, druska ir pipirais. Masę tepk ant duonos. Prie tokio čempionų sumuštinio labai tinka ir špinatai.

Ryškių ir saulėtų pusryčių linkėdamos,

Lieknos Bitės

P.S. Avokadas labai lengvai gali pakeisti gyvulinės kilmės riebalus, pavyzdžiui, sviestą, mat yra riebus ir lengvai tepamas. Tai aukščiausios kokybės baltymų, geriausių riebalų ir maistingiausių angliavandenių šaltinis.

Energingai ir pavasariškai nusiteikusios,

Lieknos Bitės

 

1 komentaras