009Šiandien jums papasakosime apie mus sužavėjusią naujieną, kuri tikrai patiks tiems, kurie nori gyventi sveikiau, tačiau vos visur spėja. Nereikia būti labai užimtu verslininku ar prezidente, kad kasdien reikėtų tiksliai planuoti savo laiką. Lygiai taip pat visur skuba, lekia ir vos atsikvėpti spėja mamos. Ypač tos, kurios derina motinystę ir karjerą.

Dažnai rytą pradedu nuo pusės šešių – skuba suruošti pusryčius visiems trims savo vyrams (ramiau atsikvėpkite, du iš jų – sūnūs), nusimaudyti, susišukuoti, pasidažyti, tada keliu šeimyną, visus suruošiu ir lekiame į darbus bei darželius. Kartais, dėl tokio tempo, nebespėju pagalvoti apie savo pietus ir užkandžius. Tuomet esu priversti pietauti mieste (o ten retai randu, kas tiktų mano sveikuoliškam meniu) ir kimšti nelabai sveikus užkandžius, kuriuos pasigriebiu kokiame kioskelyje, lėkdama į darbą.

Kai kitai Bitei pasiskundžiau, kad nebevaldau savo mitybos ir vis nusižengiu savo principams, nes tiesiog nespėju susiruošti į darbą sveikų užkandžių, ji man pasiūlė išbandyti „Mix Box“ dėžutę. Iš pradžių į tai žiūrėjau kiek skeptiškai, kažkaip neramu buvo, ką toje dėžutėje rasiu ar patiks ir pan. (turinį parenka „Mix Box“ ir jis kaskart gali kažkiek skirtis). Klydau, klydau ir dar kartelį klydau. Ši dėžutė jau antrą savaitę labai palengvina mano kasdienybę, jaučiuosi energingesnė, nes visada turiu, ką užkąsti. Ir tai ne koks šlamštas, dėl kurio po to griaužčiausi, o sveikas, subalansuotas maistas.006007Su jumis dalinuosi keliais savo pastebėjimais, kodėl tokia užkandžių dėžutė – puikus pasirinkimas sveikos mitybos šalininkams.

PATOGU. Kaip ir minėjau, skubantiems ir skaičiuojantiems savo laiką – tai idealus pasirinkimas. Nereikia sukti galvos visą savaitę – tiesiog įsimeti į rankinę kelis užkandžius ir jais pasimėgauji dienos bėgyje. Patogu ir suaugusiesiems, ir vaikams, o ypač – kelionėse. Beje, dėžutę galima užsisakyti tiesiog internetu ir ją jums į namus ar kitą patogią vietą pristatys kurjeris.

ĮVAIRUS ASORTIMENTAS. Kiekvienoje dėžutėje būna po 12 skirtingų užkandžių (6 sveikų užkandžių mišiniai, pavyzdžiui, kelių rūšių džiovintų uogų mišinys, ir 6 atsitiktinai parinkti užkandžiai iš didelio „Mix Box“ asortimento). Mums labai patiko, kad galima išreikšti savo pageidavimus ir įspėti apie alergijas (juk tai gana dažna, kalbant apie riešutus).

Gavusi dėžutę, lyg mažas vaikas vis puolu žiūrėti, o ką šį kartą įdėjo? Asortimentas nei karto nenuvylė, nes savaitės pakete būna ir riešutų, ir uogų, ir įvairių, man dar nebandytų, skanėstų. Pavyzdžiui, su vyru net susipešėme dėl humuso traškučių – jų skonis nerealus! Taip pat dedu didelį pliusą už tai, kad dėžutėse būna ne tik tradiciniai produktai, pavyzdžiui, migdolai, pistacijos ir pan., bet ir labai vertingos uogos – goji, šilkmedžio ir t.t.OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAPAGAL POREIKIUS. Jau išbandžiau dvi skirtas dėžutes, o jų iš viso yra trys – pagal kiekvieno poreikius: „Subalansuota mityba“, „Be pridėtinio cukraus“ ir „Veganams“. Taigi, pasirinkti galėsite pagal tai, kas jums svarbu ir pagal savo mitybos įpročius. Pavyzdžiui, nors nesu veganė, bet labai smalsu buvo išbandyti dėžutę „Veganams“, o vaikams pasirinkau „Be  pridėtinio cukraus“.

PROTINGA KAINA. Tokios dėžutės, kurioje telpa visai savaitei skirti užkandžiai, kaina – apie 20 Eur. Manau, kad paprastame prekybos centre, pirkdama atskirai užkandžius, išleisčiau tikrai didesnę sumą, tačiau tikrai nerasčiau tiek daug skirtingų, įdomių ir sveikesnei mitybai palankių produktų.

PAPILDOMOS DOVANOS. Dėžutėje radome ir mitybos planą, į kurį integruoti visi, joje esantys užkandžiai. Tai labai patogus „žemėlapis“ tiems, kurie nori sulieknėti ar tiesiog sveikiau gyventi, tačiau nežino, nuo ko pradėti.

NEATSIBOS. Didžiausia bėda, kodėl kai kuriems sunku pamilti sveiką mitybą – monotonija. Daugelis stereotipiškai mano, kad tik daržovės ir košės gali padėti pasiekti išsvajotą figūrą. Tačiau tokia nuomonė labai klaidinga ir tai įrodo „Mix Box“ dėžutės. Jose tiek daug skirtingų, labai įdomių užkandžių, kad didžiausia bėda – nepasiduoti pagundai viską išragauti tuojau pat.

SPECIALUS ŽYMĖJIMAS. Beje, didelį pliusą dedame už tai, kad užkandžiai labai teisingai sužymėti lipdukais – ką valgyti pirmoje dienos pusėje (saulutė), o ką antroje (mėnulis). Ši dėžutė pasirūpina ne tik tuo, kad mūsų mityba būtų lengva bei sveika,  tačiau ir moko taisyklingos mitybos įpročių.013018Jei ir jūs norite palengvinti savo kasdienybę ir kasdien mėgautis sveikais, lengvais bei lieknais užkandžiais, užsukite į „Mix Box“ puslapį (spauskite ČIA), kur galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkančią ir tinkančią dėžutę.