Labas, šaltą šeštadienį namuose leidžiančios šeimynėlės,

šiandien aš, kaip ir dauguma dar nespėjusių, kuopiu namus nuo šventinių dekoracijų. Šluoju eglės spyglius, rankioju išbarstytus blizgučius, su kuriais vaikai taip norėjo pagaliau pažaisti, o ne ant eglės kabinti. Atlaisvėjantys, švarūs namai įkvėpė pravalyti ne tik juos, bet ir skanėstais po švenčių užkimštas spinteles.

Patys įvairių šokoladinių senelių neperkame, tačiau po egle mažieji (net ir tie, kurie kol kas jų dar nė neragauja) jų gavo devynias galybes. Tad šią žvarbiausią (tikiuosi) metų dieną leidome sau pasilepinti sodraus šokolado skanėstu.

Kur čia liekna ar sveika, svarstysite jūs, o aš drąsiai atsakau: dviejų šokoladinių senelių užteks visai šeimai ir net kaimynams pasivaišinti, nes gėrimas tikrai labai sodrus ir saldus, net ir didžiausiam smaližiui, mano trimečiui sūnui, užteko nedidelio puodelio, kad apsalusia širdele patenkintas eitų saldaus pietų pogulio. Na, o savo šokolado senelį būtų suritinęs vienu kartu visą, vis primindamas, kad Kalėdų Senelis jį atnešė JAM, o mums ir broliui dėl mandagumo atlaužtų vos įžiūrimo dydžio gabalėlius. Tad jei ir jūs turite užsilikusių šokolado figūrėlių ir keletą smaližių, kibkite į be galo smagų darbą, kurį, jums prižiūrint, galės atlikti ir mažiausi vaikai.REIKĖS:

1 puodelio pieno;

2 šokolado senių;

1 v. š. nesaldžios kakavos;

kelių šaukštų vanilinių ledų

GAMINIMAS:

  1. Pieną užkaiskite puode, sudėkite sulaužytą šokoladą, kakavą ir šildykite, kol ištirps.
  2. Supilstykite į puodelius ir įdėkite po šaukštą ledų.Apsalusiomis širdimis,

Lieknos Bitės