OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Hey, švenčių ir fiestų gerbėjos!

Mano namuose praėjusi savaitė buvo ypatinga – mano mažajam padaužai jau VIENERI metai! Neįtikėtinai greitai bėga tas laikas, o ypač tada, kai stebi, kaip auga tavo vaikai. Mažasis gimtadienio pageidavimų dar neturėjo, tad viską į savo rankas galėjo perimti mamytė (naudojuosi proga, nes dar meteliai kiti ir ponaitis diktuos savo švenčių scenarijų).

Taigi, nusprendžiau, kad gimtadienio tortas turi būti toks, kokį galėtų ragauti ir šventės kaltininkas. Kaip žinia, iki pirmojo gimtadienio jis jau paragavo nemažai uogų ir vaisių, tad jų tortą ėmėmės „lipdyti“. Taip, taip… kepti jo nereikės! Su vyru abu gimtadienio dieną pjovėme, dėliojome, derinome… rezultatas patiko ir vaikams, ir susirinkusiems jų tėveliams.

O labiausiai džiaugėsi mamytės, kurios saugo savo figūros linkius. Juk taip sunku būna, kai vakarėlyje akis bado tortas su daug daug kalorijų, ir tarsi nori jam atsispirti, bet neištveri. Per mano mažojo gimtadieni visi džiaugėsi, nes torto galėjo kartoti daug kartų.

REIKĖS:

nemažo arbūzo;

mėgstamų uogų ar vaisių (mes naudojome slyvas, vynuoges ir šilauoges);

medinių iešmelių ir dantų krapštukų.

GAMINIMAS:

  1. Arbūzo abu galus nupjaukite, o likusią dalį padalinkite į tris dalis ir išpjaustykite iš jų tris skirtingų dydžių ritinius.
  2. Ritinius statykite vieną ant kito ir sutvirtinkite iešmeliais.
  3. Prie torto pagrindo dantų krapštukais prismeikite norimas uogas.
  4. Puoškite kaip tik patinka.

Labai svarbią šventę paminėjusios,

Lieknos Bitės